Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jedna z najniebezpieczniejszych dróg w kraju. Ludzie giną i nic nie robią!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kto ma coś robić??? Chyba kierowcy ..., bo to oni są przyczyną wypadków. Kto im każe bezmyślnie jeździć i narażać siebie i innych swoimi nieprzemyślanymi manewrami?   A propos busa. Ostatnio zauważyłem, że kierowcy busów myślą (lub nie myślą), że jadą małymi osobówkami a nie dużym autem (tj. ciężkim, o wysoko położonym środku ciężkości, o wydłużonej drodze hamowania itd.) i wykonują takie manewry, że aż włos się jeży. Czyżby Barany nie odrobiły lekcji z fizyki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylam swiadkiem tego Wypadku i wina jest ewidetnie kierowcy z hondy a nie kierowcy busa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania jak moze być winny kierowca hondy , skoro BUS  walnął czyli nie zachował odległosci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ul.Turystyczna i Spółdzielczości Pracy to dwie z wielu najbardziej "wypadkowych" ulic miasta. Mieszkam blisko WORDu i jeśli mam jechać w stronę Łecznej lub Ciecierzyna/Lubartowa, to wybieram trasę: nową ul.Mełgiewską do obwodnicy/węzeł Zadębie. W ten sposób omijam te dwie niebezpieczne ulice. Jest kilka kilometrów dalej, ale za to : jedzie się szybciutko, bezpiecznie, bez korków i mniej więcej tyle samo minut, co przez Wólkę lub Elizówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem świadkiem tego wypadku i winowajcą jest kierowca hondy wyprzedzał ciągnik na podwójnym pasie i do tego przed wysepka kierowca busa nie mial szans wychamowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...