Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulica Przechodnia w Lublinie zmieni nazwę?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 czerwca 2017 r. o 19:04 Powrót do artykułu
CZY LUBELSCY RADNI MAJĄ JAKIEKOLWIEK BADANIA PSYCHIATRYCZNE - OD WIEKÓW BYŁA TO ULICA PRZECHODNIA - JEST TYLE NOWYCH ULIC DO NAZWANIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Przechodzeń to komunista?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tyle nowych pięknych ulic z durnymi nazwami to wybrali sobie zabytkową uliczkę z "zabytkową" nazwą. Ręce mi opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki jak inni, jestem przeciw tej niepotrzebnej zmianie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli napisać że ta zmiana nazwy jest na wniosek radnych pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten który to proponuje powinien ponieść wszystkie koszty związane z wymianą dokumentów przez znajdujące się tam firmy i mieszkańców niejednokrotnie biednych emerytów ,Taka propozycja pachnie obornikiem Janowskiej stadniny a jej pomysłodawca powinien trafić do lekarza z powaznym stażem i doświadczeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słonko w główkę przygrzało panom radnym? Ja to bym jeszcze Królewską zmienił, królów od dawna nie ma - może na Pileckiego? Za ten most, co to go nie chcieli tak ładnie nazwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaa. przepraszam, wyjątkowo to projekt "obywatelski"... Ciekawe, kto podpisy zbierał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...