Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS i KUL od kuchni

Utworzony przez Gość, 20 marca 2014 r. o 10:19 Powrót do artykułu
w KULawej promocji w KUL-u arach powinni rozdawać Ciało Pańskie pod hasłem "KUL-ejka LO SYĆKICH"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITOJCIE PiS-maki z "D.W":     WSZELKIE KULturalia, szKULnictwo, Ministerstwo KULtury, PEDOgogika, przedszKULaki, KULuary, KUL-u Ary... itp OBJĘTE SA PRAWAMI AUTORSKIMI =K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW=.   Używanie ich podlega pod znaną Wam Ustawę o OCHRONIE PRAW AUTORSKICH i związane z tym konsekwencje.   Jak Amienecje chciały Was (z)BAWIĆ, ti ino TYLE WAS NAUCZYŁY! Taka jest WASZA DROGA (z)BAWIENIA i (s)CENA (z)BAWIENIA! oddająca w pełni KUL-awe DZIENNIKARTWO, a nawet PRAWO z Diplona NA LEWO wraz z pozostałymi faKULtetami (z)BAWIENIA.   Po wpisaniu w GOOGLE hasła:=K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW= oraz z kropkami i bez kropek MIĘDZY LITERAMI- ukaże się więcej info, a czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.   Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Z wdzięcznosci też za USUWANE WPISY ZWIĄZKU: "BARANKU BOŻY"...   (PODPISANO: =K:Z=NS:ZZ=SOL:IDAR:NOŚĆ=OR:GANI:STÓW=)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w KULawej promocji w KUL-u arach powinni rozdawać Ciało Pańskie pod hasłem "KUL-ejka LO SYĆKICH"!
Myślę że żart co najmniej nie na miejscu - dobrze że choć Ciało Pańskie zapisano wielką literą, co zdaje się świadczyć o resztkach przyzwoitości i rokuje na na przyszłość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że żart co najmniej nie na miejscu - dobrze że choć Ciało Pańskie zapisano wielką literą, co zdaje się świadczyć o resztkach przyzwoitości i rokuje na na przyszłość...
  Jesteś w Wielkim (o)BŁĘDZIE - z wielkiej litery jako Kpina pokazująca BYKI Kościelne. KULejny oczekujący to WIELKANOĆ! BYK większy niż sama Wielka Noc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...