Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS łowi studentów - największa kampania w historii

Utworzony przez ~mjut~, 27 lipca 2009 r. o 09:04 Powrót do artykułu
rower.... mogliby pracę dać a nie rower
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zardzewiała, zakomuszała moloszarnia z nieuprzejmymi (nie wszystkimi) babami w administracji - odpadami jeszcze tamtego systemu. Przebiegli, bezczelni oszuści. Co poniektórym tam pracującym dekret PKWN siedzi głęboko w sercu. Może zamiast roweru wręczyć hulajnogę - lepszy rozpęd w kierunku rynku pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłem studia w Lublinie (UMCS) i z całą pewnością mogę stwierdzić: nie było warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEDA ma absolutną rację! Kurde, teraz się znowu dowiaduję, że coś mnie ominęło na tej durnej uczelni! Obroniłam się w maju i przepadło mi stypendium naukowe za czerwiec! A teraz rower! Jednak na UMSCie najbardziej popłaca bycie olewusem - Ci co się bronią we wrześniu dostaną stypendium i jeszcze mają szansę na rower! A tak swoją drogą - z tym stypendium - czy to nie jest jakiś absurd? Stypendium przyznają przecież za wyniki w nauce za ubiegły rok, przysługuje przez 9 miesięcy, czy to, że ktoś się wcześniej obroni powinno go pozbawiać stypendium???!! To co, że traci status studenta. A gdyby kasę ze stypendium wypłacali jednorazowo, to też by mi potem kazali za jeden miesiąc oddać?! Aha! I czekam na rezultaty akcji Złam Absurd! Sama zgłosiłam kilka absurdów i wiem, że moi znajomi też. Będzie okazja zweryfikować czy ta akcja to tylko mistyfikacja czy realna próba rozwiązywania problemów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za akcję zmian absurdów na uczelni. Zobaczymy, czy założenia będą realizowane. Niech inne uczelnie uczą się, jak być partnerem dla studentów a nie tylko gmachem z regulaminami. Gdyby nie studenci uczelni by nie było. Niektórzy o tym zapominają. Koniecznie niech weźmie sobie to do serca sąsiad zza miedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKOŃCZYŁEM UMCS I MOGĘ POWIEDZIEĆ : BYŁO WARTO !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłem UMCS i mogę powiedzieć: nie było warto!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bicie piany to najważniejszy cel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...