Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS ma dostać 30 mln zł z budżetu państwa. Co powstanie za te pieniądze?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2018 r. o 17:07 Powrót do artykułu
Ten uniwerek, z jego poziomem naukowym i dydaktycznym to należałoby zlikwidować a nie dawać kasę. Zmarnowane pieniądze. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Które miejsce ma UMCS w rankingach międzynarodowych? Okolice Bangladeszu? A w krajowych? Jest coś poniżej? Pytania retoryczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka. Pieniądze w błoto. I jak ten kraj ma się rozwijać? Pełen podziw dla ludzi, którzy mają firmy w tym państwie i je ciągle prowadzą a państwo zabiera im te pieniądze na nierentowne przedsięwzięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda drzew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do trzech "gości" powyżej: A może cały Lublin zlikwidować, co się ograniczać do UMCS? Je**ni malkontenci, co żeście sami skończyli? Zawodówki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zawodówce łatwiej znaleźć pracę jak po tej pseudouczelni, co doktorek by strzelał do tych co myślą inaczej niż on...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie są zieloni, by bronić resztek zieleni na tym terenie? Dalej u drukarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budzet panstwa kupuje budynek politologii na pl.Litewskim.Budzet panstwa pokrywa koszty budowy nowego budynku politologii.Ciekawe;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tradycyjnie niezadowolonego lubelaka, który pisze "Budzet panstwa kupuje budynek politologii na pl.Litewskim.Budzet panstwa pokrywa koszty budowy nowego budynku politologii.Ciekawe" Złotko, bo i muzeum i (ta) uczelnia państwowe SOM. To nie autostrada do Poznania....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli UMSC otrzymał 33% tego co Żydy dostali na jeden cmentarz. Możemy sobie odpowiedzieć co dla obecnej władzy jest priorytetem Muzeum Kresów Wschodnich na zasiedlenie i na jego urządzenie otrzymali jeszcze mniej bo 1/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie się podziały poyeby od "zabetonują wszystko" ??? ej! histerycy !!! jak się buduje blok mieszkalny na kilkadziesiąt metrów to dostajecie ***ca, a jak hektary pójdą pod beton dla umcs to już nie ma problemu ? banda hipokrytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A gdzie są zieloni, by bronić resztek zieleni na tym terenie? Dalej u drukarza?
 tna puszcze, na opał na zime.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do komentującego o panach z zawodówek...ja skończyłem jeden z "lepszych" kierunków na tej uczelni i potwierdzam, nie ma po tym dobrej pracy. Teraz będę musiał jechać zarobić za granicę a mogłem to zrobić bez studiów parę lat temu i miałbym już sporo odłożone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie komentarza o zawodówkach, ja przez szereg lat byłem wykładowcą na UMCS i również uważam, że te 30mln to wyrzucone pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmarnowane 30 mln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm, kiedyś wojsko hodowało tu świnie i uprawiało marchewkę, była też strzelnica i sporo dziur w ogrodzeniu do wychodzenia na tzw. "lewiznę". No cóż, było minęło, może to i dobrze, ale teraz teren ten przypomina zarośnięty małpi gaj i przydałoby się go trochę uporządkować, nie ważne, czy będzie tu kampus czy też nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...