Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS oszczędza nawet kosztem studentów

Utworzony przez Dżuma, 5 stycznia 2009 r. o 08:01 Powrót do artykułu
Internet był włączony :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech bardziej poszanują studentów z pieniędzmi czyli zaocznych i wieczorowych, a nie traktują ich jako zło konieczne. Gdyby mieli dla nich więcej szacunku, to nikt by nie poszedł na uczelnie prywatne,a np. WSEI pęka w szwach od ilości studentów. To mówi samo za siebie. Nic dziwnego, że UMCS pada. Uczelnia musi najpierw zmienić swoje myślenie, a potem szukać wyjścia z zadłużenia. Dziwi mnie również to, że na uczelni jest tylu mądrych doktorów i profesorów, robią ogromne kariery, naprawiają świat, a nie potrafią naprawić swojego źródła comiesięcznej wypłaty. Może warto wśród własnego grona ogłosić "konkurs naprawczy UMCS" lub dopuścić do głosu młodych z ich innym myśleniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiowałem zaocznie na wydz. prawa kilka lat temu i sytuacja była taka sama. Zaoczni studenci płacą za semestr więcej niż np. w Anglii, a nawet ogrzewania im odmawiają. Pamiętam, że na zjazdach zawsze było zimno... Taka to firma, ten UMCS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem w tym, że dzisiaj jest 6 stycznia, za oknem 20 stopni mrozu a w budynkach umcs dalej jest zimno! jestem studentką wydziału ekonomicznego i dzisiaj na zajęciach siedziałam w kurtce, w aulach i salach jest jakieś 10-15 stopni ciepła, za to w budynku rektoratu "panują tropiki" - wiem bo odwiedziłam go dzisiaj. strasznie mnie to zdenerwowało: my studenci możemy marznąć, a panowie rektorzy, dziekani i "cała ekipa rządząca" mają ciepełko niczym na hawajach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kama~ napisał:
problem w tym, że dzisiaj jest 6 stycznia, za oknem 20 stopni mrozu a w budynkach umcs dalej jest zimno! jestem studentką wydziału ekonomicznego i dzisiaj na zajęciach siedziałam w kurtce, w aulach i salach jest jakieś 10-15 stopni ciepła, za to w budynku rektoratu "panują tropiki" - wiem bo odwiedziłam go dzisiaj. strasznie mnie to zdenerwowało: my studenci możemy marznąć, a panowie rektorzy, dziekani i "cała ekipa rządząca" mają ciepełko niczym na hawajach!
Kochana Kamo przecież wydział ekonomiczny mieści się w rektoracie? o co chodzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydział ekonomiczny mieści się przy budynku rektoratu a nie w nim. aule i większość sal dydaktycznych mieści się w osobnym budynku (jakby wokół rektoratu). z zewnątrz wydaje się, że to jeden budynek w rzeczywistości dwa połączone przejściami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...