Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS sprzedaje budynki wydziału i instytutu. Gdzie przeniosą studentów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2017 r. o 13:30 Powrót do artykułu
Studentów w Lublinie coraz mniej. Mieszkańców coraz mniej. Wszędzie blaszaki zwane supermarketami. Lublin umiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie Rektor zwrócił uwagę, że w centrum Lublina nie mogą stać budowle przypominające noclegownie dla bezdomnych A Łysoniowi to nie szkodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uniwersytet Warszawski i Uniwersytet Jagielloński nie sprzedają swoich budynków w prestiżowych lokalizacjach tylko je pieczołowicie restaurują. A lokalizacja Psychologii w "Kambodży" (okolice Pagi i Głębokiej) będzie adekwatna do sytuacji UMCSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ktoś pomyślał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Rektorze!  Miejsca parkingowe to powinny powstać w ramach prawidłowo przeprowadzonej przebudowy Placu Litewskiego. Śródmieście umiera, gdyż zamiast w ramach jego ratowania wybudować podziemny trzy kondygnacyjny parking pod Placem Litewskim to ograniczono się do nawierzchni z chińskiego kamienia. Życzę powodzenia w sprzedaży, ale w tych warunkach to będzie bardzo trudno uzyskać godziwą cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz mniej studentów? ? Zaktualizuj dane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie??? Przecież tam jest z 500m do najbliższych przystanków, pogrzało ich? Koniecznie chcą by studenci przyjeżdżali na zajęcia samochodami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studentów nadal multum a z roku na rok rekordy studentów zagranicznych. Zdaje się, że już ok trzeciego miejsca w Polsce jesteśmy pod tym względem. Lublin się pięknie rozwija a frustratów nie ma co słuchać. Jeszcze tylko jakieś duże korpo typu E&Y albo PWC by się przydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto kupi te budynki bez parkingu? Na luksusowy hotel przez to się nie nadają. Jedynie na hostel, ale była by to inwestycja mocno deficytowa w porównaniu do zainwestowanych funduszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym to wyburzył w cholere i zrobił parking. Wielkie mi pałace....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybkie info. Cztery tygodnie po fakcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do onanistow lublinem to szkoda tylko ze żadna z tutejszych uczelni nie przoduje w żadnym rankingu. to o czymś chyba swiadczy skoro to rodzinne biznesy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla gadających o rozwijającym się lublinie *********.pl/edukacja/a/studentow-w-lublinie-ubywa-pracownicy-zostaja,11454319/, ******dziennikwschodni.pl/lublin/ile-osob-mieszka-w-lublinie-sa-juz-najswiezsze-dane-znowu-nas-ubylo,n,1000192687.html. recepta zlikwidować wydział politologii ewentualnie połączyć z wydziałem prawa i administracji, ograniczając przyjęcia na kierunki prawno-administracyjne o połowę. i tak w dzisiejszych czasach jak nie masz aplikacji, to o pracy prawnika możesz pomarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to Żuk beznadziejną przebudową Placu wyludnia śródmieście. A tak się cieszą że nie będzie ruchu samochodowego w centrum - no to studentów też tam nie będzie. A z nimi znikną knajpy i ogródki w lecie. I kto będzie wypoczywał na nowym Placu Litewskim? Może urzędnicy z UM po godzinach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działki kupi pewnie deweloper, zburzy to co jest i postawi wieżowce, biurowce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobra decyzja ze strony UMCS, wydział uczelni w centrum miasta - od dawna mówiłem że są to za duże koszta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak, brawo Magnificencjo, najlepiej wynajmijmy te pałace Biedronce! Michałowski zaslyniesz jako Rektor, który sprzeda budynek swojego macierzystego Wydziału!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę szkoda ponieważ skończyłem Politologię i Administrację na tym wydziale i miał swój klimacik :( Każdy narzeka ale po latach miło się wspomina(najgorzej było w lecie, bo brak klimatyzacji w korytarzach ale jakoś się wytrzymalo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako studentka jestem dumna z siedziby mojego Wydziału! To piękny historyczny budynek! Może da się pozyskać środki unijne? Może pomoże sprzedaż cegiełek? Na pewno wielu studentów i absolwentów takie cegiełki kupi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda, szkoda że tak rozbudowana administracja uczelni nie potrafi pozyskać funduszy na remont! Jakoś UW, UJ czy Oksford nie wyprzedaje swoich budynków a UMCS miał być Oksfordem Wschodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...