Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS zwolnił dyscyplinarnie kwestora

Utworzony przez lechu, 7 stycznia 2010 r. o 17:38 Powrót do artykułu
KOMUNISTYCZNA UCZELNIA. I ot pronblem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach! Ten cienias Dąbrowski... Pajac, który nawet nie jest w stanie zapewnić odśnieżenia dróg wewnętrznych UMCS. Mam tzw. wjazdówkę na UMCS a z prędkości 10 km/h hamowałem z ABS 12 metrów. Co? Nie miał kto posprzątać? Tak na marginesie - nie wiem, czy wszyscy na UMCS znają dane finansowe... Otóż jest wiele uczelni z deficytem, ale... UWAGA!!! 50% deficytu WSZYSTKICH uczelni w Polsce to deficyt UMCS! Nie wierzycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kik napisał:
Ach! Ten cienias Dąbrowski... Pajac, który nawet nie jest w stanie zapewnić odśnieżenia dróg wewnętrznych UMCS. Mam tzw. wjazdówkę na UMCS a z prędkości 10 km/h hamowałem z ABS 12 metrów. Co? Nie miał kto posprzątać? Tak na marginesie - nie wiem, czy wszyscy na UMCS znają dane finansowe... Otóż jest wiele uczelni z deficytem, ale... UWAGA!!! 50% deficytu WSZYSTKICH uczelni w Polsce to deficyt UMCS! Nie wierzycie?
Posłuchaj mądralo - rektor nie jest od odśnieżania dróg - są odpowiednie służby od tego - a tak na marginesie skąd masz takie "rewelacje" o deficycie - może nadajesz sie na rektora a w najgorszym przypadku na kwestora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin przeprasza za rektora Dąbrowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z ABS hamoałeś 12 metrow to ch...z ciebie nie kierowc. A obecny kwestor to dawny żebrak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cokolwiek zrobi Dąbrowski i idzie źle, odpowiadają za to jego pracownicy, nawet dobrze znajomi pracownicy. Jak poprzednia rzecznik i poprzedni kierownik promocji. Przecież rektor podpisuje wszystkie premie i dodatki osobiście, a resztę kanclerz (łącznie z prenumeratą czasopism i gumką do ścierania zamówioną przez administrację). Najśmieszniejsze jest to, że wśród kolegów też nikt nie zna dnia ani godziny i wszyscy są autentycznie zastraszeni. A w windzie kiedy jedzie ktoś z władz jest milczenie przez 15 pieter albo sardoniczny śmiech. Żal. Popieram - Lublin przeprasza za Dąbrowskiego. Choć niewykluczone, że kwestorowi się TEŻ należało. Ach czekam na zarząd komisaryczny i sprawdzenie premii i umów-zleceń tych wszystkich chemików (a podobno premie wstrzymane...).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
engelbert233 napisał:
Jak z ABS hamoałeś 12 metrow to ch...z ciebie nie kierowc. A obecny kwestor to dawny żebrak?
Twoja wiedza o systemach wspomagania hamowania jest taka, jak Dąbrowskiego o finansach UMCS. Ośmieszasz prymitywie swojego rektora broniąc go w ten sposób. No cóż... głąbów na UMCS nigdy nie brakowało, więc ty jako jeden więcej nic nie zmienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A842F7 napisał:
Posłuchaj mądralo - rektor nie jest od odśnieżania dróg - są odpowiednie służby od tego - a tak na marginesie skąd masz takie "rewelacje" o deficycie - może nadajesz sie na rektora a w najgorszym przypadku na kwestora
Matołku UMCS-owski - to nie rektor odśnieża, ale rektor ODPOWIADA za to, czy ktoś odsniezył. Jeśli tego twój mały móżdżek nie jest w stanie wchłonąć - trudno. A jak chcesz sprawdzić te "rewelacje" to po prostu zadzwoń do MNiSzW i zapytaj. Oni wiedzą. No cóż, ty pracownik pionu obsługi windy w rektoracie masz prawo tego nie wiedzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakieś jaja. Kabaret Starszych Panów zwalnia pierwszego od lat fachowca, który chciał wyprowadzić finanse Uczelni na prostą. Oczywiście - jak nie wiadomo o co chodzi - chodzi o kasę. Klika była zagrożona obcięciem budżetów i premii, to musiał się jakiś pretekst znaleźć. A UMCS dalej zostanie w czarnej d...e z największym deficytem wśród krajowych uczelni. Gratulacje. Gdyby faktycznie chodziło o przekręty, zwolnili by kwestora po dochodzeniu - nie przed. Ciekawe, czy na chemii są jacyś fachowcy od finansów - pewnie niedługo ktoś się cudownie objawi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gf napisał:
To chyba jakieś jaja. Kabaret Starszych Panów zwalnia pierwszego od lat fachowca, który chciał wyprowadzić finanse Uczelni na prostą. Oczywiście - jak nie wiadomo o co chodzi - chodzi o kasę. Klika była zagrożona obcięciem budżetów i premii, to musiał się jakiś pretekst znaleźć. A UMCS dalej zostanie w czarnej d...e z największym deficytem wśród krajowych uczelni. Gratulacje. Gdyby faktycznie chodziło o przekręty, zwolnili by kwestora po dochodzeniu - nie przed. Ciekawe, czy na chemii są jacyś fachowcy od finansów - pewnie niedługo ktoś się cudownie objawi...
to nie "jaja" - to jest UMCS właśnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze na kogoś trzeba zwalić cały brud,a Dąbrąwski jak zwykle o niczym nie wie, czemu się sam nie zwolni dyscyplinarnie bo nie daje rady kierowac uczelnią,przestańcie ludziom wodę robić z mózgu ,Dąbrowski teraz bedzie wyjaśniał, tylko co? bedzie raczej zacierał po sobie to i owo, Umcs długo nie miał takiego kwestora jak M. i pewnie jeszcze trochę minie zanim będzie miał, bo na razie obowiazuje tylko zasada ręka ręke myje,propaganda jak za czasów PRL w tym UMCS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kik napisał:
Matołku UMCS-owski - to nie rektor odśnieża, ale rektor ODPOWIADA za to, czy ktoś odsniezył. Jeśli tego twój mały móżdżek nie jest w stanie wchłonąć - trudno. A jak chcesz sprawdzić te "rewelacje" to po prostu zadzwoń do MNiSzW i zapytaj. Oni wiedzą. No cóż, ty pracownik pionu obsługi windy w rektoracie masz prawo tego nie wiedzieć...
kik, Ty ćwoku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sedel napisał:
kik, Ty ćwoku !
Czekałem na taki wykwit poziomu intelektualnego, świetnie odpowiadającego poziomowi Dabrowskiego. Ma armię... Że hej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kik napisał:
Czekałem na taki wykwit poziomu intelektualnego, świetnie odpowiadającego poziomowi Dabrowskiego. Ma armię... Że hej!
kik, chamstwo ma się nijak do intelektu. Przyznaję, jestem chamem ale nie takim głupim ćwokiem jak Ty. Bujaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry sposób na pozbycie się człowieka spoza swojej ekipy ,apropo kasy , 300 tysięcy tow tym przypadku niewiele, nawet mniej niż odszkodowanie, jakie dzięki Dąbrowskiemu dostał były kanclerz za bezprawne zwolnienie (plus koszty procesu). Więc Dąbrowski powinien się podać do dymisji - stracił tyle samo pieniędzy za głupotę już na starcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalają porządnego człowieka, bo za dużo dobrego chciał zrobić Gratulujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serdel napisał:
kik, chamstwo ma się nijak do intelektu. Przyznaję, jestem chamem ale nie takim głupim ćwokiem jak Ty. Bujaj się.
Jesteś chamem i sam to przyznajesz. Ale na czym opierasz swoją opinię, że nie jesteś głupim ćwokiem? Twoje "wypowiedzi" nie uzasadniają takiego kierunku obrony ... Biedny Chemiczny Rektor, że ma takich obrońców... No cóż, na takich go zapewne tylko stać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kik napisał:
Jesteś chamem i sam to przyznajesz. Ale na czym opierasz swoją opinię, że nie jesteś głupim ćwokiem? Twoje "wypowiedzi" nie uzasadniają takiego kierunku obrony ... Biedny Chemiczny Rektor, że ma takich obrońców... No cóż, na takich go zapewne tylko stać!
kik, - nie bronię się bo nikt mnie nie atakuje a głupoty wypisywane przez Ciebie przyjmuję absolutnie bez żadnych emocji. Daj se luz, zmów paciorek, zrób siusiu i idź w kimę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serdel napisał:
kik, - nie bronię się bo nikt mnie nie atakuje a głupoty wypisywane przez Ciebie przyjmuję absolutnie bez żadnych emocji. Daj se luz, zmów paciorek, zrób siusiu i idź w kimę.
twój "luz" bardzo mnie ucieszył. Rozumiem, że estazolam juz łyknąłeś i popiłeś malpką, więc wreszcie się uspokoiłeś. Super. Tylko nie przedawkuj! ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała sytuacja szkodzi tylko wizerunkowi uczelni, a szkoda bo ktoś tu nie przewidział i nie przemyślał skutków podania mediom informacji nt. zwolnienia Kwestora. Pani Rzecznik poszła po bandzie, może wystarczyłoby krótkie info (bez szczegółów). Po pierwsze upublicznianie takich faktów uderzyło personalnie w Kwestora (bądzmy ludżmi), po drugie zaszkodziło UMCS. Gratuluję kiepskiego pomysłu...Po raz kolejny UMCS strzelił sobie samobója.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...