Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Upił się i pomalował Bramę Krakowską

Utworzony przez t, 8 stycznia 2014 r. o 16:15 Powrót do artykułu
"Całą sytuację zauważył jeden z mieszkańców, który telefonicznie powiadomił strażników miejskich. Niestety, zanim mundurowi zdołali dotrzeć na miejsce, sprawcy już tam nie było"   To najpiękniej pokazuje sprawność straży miejskiej w Lublinie. Choć pewnie nawet jakby tam stał to by go nie zauważyli  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to tylko tyle? czy ta kara ma odstraszyć wandali? Pieniądze to nie wszystko. A np. gdyby musiał przez miesiąc z miotłą w ręku, w jaskrawej kamizelce z wyraźnym napisem na plecach JESTEM DEBILEM, JESTEM WANDALEM, JESTEM PIJAKIEM itp. zamiatać w godzinach szczytu lubelski deptak, i to bez względu czy bezrobotny, czy dyrektor, czy profesor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOJO-te napisy są już w kilku miejscach, przycisnąć gnoja niech płaci za wszystkie szkody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się czepiacie niepełnosprawnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten idiota odpowie jeszcze za pomalowanie kościoła przy ratuszu (i pewnie wielu innych murów w mieście :   http://i1181.photobucket.com/albums/x436/anotak8/01%202014/2014-01-05144544_zps939dad88.jpg     Napis i charakter pisma ten sam. Do dzieła Panowie Policjanci i biegli grafolodzy, Brama Krakowska to nie pierwszy jego wybryk i nie słuchajcie głupich tłumaczeń,że był pod wpływem, bo otagował już pół miasta, a wy śpicie. Jak można szpecić własne miasto, do tego przyjeżdzając z "emigracji"? W Anglii dostał by ASBO i inaczej by śpiewał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kilka butelek rozpuszczalnika kosztuje 5 tys zł? kpina ktos musi jeszcze wziasć troszke kasy z tej kary. haha i dobrze powinien jeszcze pomalowac ratusz. Oburzeni Lubelacy haha żal mi was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za jaja i na latarnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wandali powstrzyma kara finansowa-10x koszt usunięcia malowidła plus sankcje jw.Przy recydywie -koszt x 100.Wtedy kara odniesie skutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kilka butelek rozpuszczalnika kosztuje 5 tys zł? kpina ktos musi jeszcze wziasć troszke kasy z tej kary. haha i dobrze powinien jeszcze pomalowac ratusz. Oburzeni Lubelacy haha żal mi was.
  Pomyśl za nim coś napiszesz. Brama Krakowska jest zabytkiem i jakiekolwiek prace muszą być wykonywane przez wyspecjalizowane firmy konserwacyjne które nie są tanie. Swoją drogą następnym razem pomyśli co robi.  Poza tym akurat przypadkiem miał spray w kieszeni. Ciekawe ile w okolicy podobnych lub takich samych napisów można znaleźć. A kara musi być dotkliwa bo inaczej będzie miał ją w du***. 200 zł nawet by go nie obeszło a 6 tyś to już co innego. Niestety w Polsce w wielu kwestiach przepisy są zbyt łagodne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten idiota odpowie jeszcze za pomalowanie kościoła przy ratuszu (i pewnie wielu innych murów w mieście :   http://i1181.photobucket.com/albums/x436/anotak8/01%202014/2014-01-05144544_zps939dad88.jpg     Napis i charakter pisma ten sam. Do dzieła Panowie Policjanci i biegli grafolodzy, Brama Krakowska to nie pierwszy jego wybryk i nie słuchajcie głupich tłumaczeń,że był pod wpływem, bo otagował już pół miasta, a wy śpicie. Jak można szpecić własne miasto, do tego przyjeżdzając z "emigracji"? W Anglii dostał by ASBO i inaczej by śpiewał.
Oczywiście to Grafficiarz który taguje, podpisuje się "GOLE" (nazwa ekipy) dużo tego na lubelskich ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten idiota odpowie jeszcze za pomalowanie kościoła przy ratuszu (i pewnie wielu innych murów w mieście :   http://i1181.photobucket.com/albums/x436/anotak8/01%202014/2014-01-05144544_zps939dad88.jpg     Napis i charakter pisma ten sam. Do dzieła Panowie Policjanci i biegli grafolodzy, Brama Krakowska to nie pierwszy jego wybryk i nie słuchajcie głupich tłumaczeń,że był pod wpływem, bo otagował już pół miasta, a wy śpicie. Jak można szpecić własne miasto, do tego przyjeżdzając z "emigracji"? W Anglii dostał by ASBO i inaczej by śpiewał.
Dokładnie ma Pan rację, to ten sam gówniarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kilka butelek rozpuszczalnika kosztuje 5 tys zł? kpina ktos musi jeszcze wziasć troszke kasy z tej kary. haha i dobrze powinien jeszcze pomalowac ratusz. Oburzeni Lubelacy haha żal mi was.
Jak tylko tyle jesteś w stanie wymyśleć to nie zabieraj głosu tutaj, bo tu nie chodzi o cenę rozpuszczalnika, dotkliwą przestrogę dla deb***a któremu do głupiej pały wpadł taki pomysł.  I nie ma wyrazu "wziąść"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
+ całe osiedle Kruczkowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni mu dowalic 10 tysiecy za pomalowanie kilku obiektow na osiedlu Kruczkowskiego a i tak ten smieszny bezmozgowiec pracujacy na zmywaku w UK nic sie nie nauczy.Przylecial szpaner do Polski i ma za swoje.Za jakis czas jak go spuszcza ze smyczy jak psa w UK przyleci do PL znowu sie nachla i mu odwiesza kare hahahahahahahahahha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko kara która będzie go w oczach jemu podobnych koleżków ośmieszała dotrze do tego szczątka mózgu, co ja piszę kilku komórek jakie mu jeszcze po gorzale zostały - a więc jak pisał wcześniej kolega, pomarańczowa kamizelka z napisem na plecach "jestem deb***em, niszczę zabytki" i temu podobne, godziny pracy między 10 a 16 deptak, stare miasto, krakowskie i zamiatanie zbieranie papierków przez 4 do 6 miesięcy - oj długo by się zastanawiał zanim weźmie znów spray do ręki !!!!!! aa i jeszcze info w prasie i lokalnych mediach tak by koledzy zobaczyli !!! Resocjalizacja w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdyby był Pietrasiewiczem dali by mu stypendium prezydenckie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Całą sytuację zauważył jeden z mieszkańców, który telefonicznie powiadomił strażników miejskich. Niestety, zanim mundurowi zdołali dotrzeć na miejsce, sprawcy już tam nie było"   To najpiękniej pokazuje sprawność straży miejskiej w Lublinie. Choć pewnie nawet jakby tam stał to by go nie zauważyli
czemu się dziwisz? na monitoringu zapewne nie widać czy dany wandal to aby nie członek Tektury czy inne cudowne lubelskie dziecko dwu pedałów kiedyś była taka sprawa strażniczka ujęła laskę która sprejowała jakieś tekturowe durnoty ciekawe czy ta strażniczka jeszcze pracuje? da się to chyba łatwo sprawdzić bo zapamiętałem nazwisko tej strażniczki Hołda się nazywała - bodaj Agnieszka... kto wie czy ona nadal ma pracę w straży?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kilka butelek rozpuszczalnika kosztuje 5 tys zł? kpina ktos musi jeszcze wziasć troszke kasy z tej kary. haha i dobrze powinien jeszcze pomalowac ratusz. Oburzeni Lubelacy haha żal mi was.
    Podejrzewam, ze w gre wchodza tu jakies specjalistyczne preparaty plus ewentualne zabezpieczenie na przyszłość. Obiekt zabytkowy to jednak nie jest zwykla sciana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...