Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urząd jeszcze zamknięty, a na zewnątrz już kolejka. Interesanci klną, urzędnicy bezradni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2018 r. o 18:36 Powrót do artykułu
Byłem, widziałem, myślałem, że teksty w stylu "Pan tu nie stał!" to już tylko w filmach Barei... Komuna pełną gębą i kwakanie kaczora...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w poniedziałek przed 16. Czekałem 5 minut i w 5 minut wszystko załatwiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciocia Krysia Marcinowi pomogła w 5 min. Kto Ci kazał to napisać, nie retuszuj wielo miesiecznego problemu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lemingi nadal popierają Żuka i windują w górę! Niedługo wszystko w mieście przestanie funkcjonować, a nie tylko urzędy miasta. Nabrał nieudacznych nierobów z wiadomego sobie klucza i mści się na narodzie! Czy Pan wojewoda nie widzi co się wyprawia i nie ma zamiaru wprowadzić urzędnika z góry w stopniu komisarycznym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, dobra zmiana. ....Co by tu jeszcze spieprzyć Panowie, co by tu jeszcze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliśta dobrej zmiany ? To macie... co za niewdzięczni ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd jest czynny do 15.30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to samo się dzieje w Hrubieszowie, sustem nie działa ludzie czekają, odchodzą, klna a urzędnicy z warszawki ktorzy narobili tyle bałaganu w kraju maja się w najlepsze, wysokie pobory o olewantus tego co się dzieje w wydziałach komunikacji całego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wyscie powariowali z tym idiotycznym sprawdzaniem czy nie jestem robotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'A Żuk śmieje się z was baranki i tylko szyderczo patrzy na to, co narobił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rejestrujcie kolejne trupy a później narzekajcie, że miasto zakorkowane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdajesz sobie sprawę, że za zmiany w CEPiKu odpowiada Ministerstwo? Niestety ale takie same problemy są w całej Polsce więc raczej powinieneś bądź powinnaś napisać "A PiS się smieje z was baranki i tylko szyderczo patrzy co narobił".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety pieniądze z 500+ idą na 15 letnie rupiecie z niemiec niż np. na lekcje angielskiego dla dzieci. Cieszą się "helmuty" na zachodzie, że pozbywają się złomu z zarobkiem oraz producenci aut bo sprzedają ogromne ilości części do tej rupieciarni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale tak to już jest jak szwagier komputeryzuje kolejne instytucje państwowe za ciężkie miliony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie pierwszemu lepszemu z brzegu przedsiębiorcy, że to jest problem. Wystarczy, że p. Mazurek-Podleśna przestanie ubolewać i weźmie się do bezpośredniej obsługi interesantów. Nie pasuje, to na zmywak albo do UP, a nie na koszt podatników pełnić rolę bufora dla swojego zadufanego w sobie pryncypała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że tylko w Lublinie mają problem. I jeszcze mówią że to cała Polska tak ma 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Niestety pieniądze z 500+ idą na 15 letnie rupiecie z niemiec niż np. na lekcje angielskiego dla dzieci. Cieszą się "helmuty" na zachodzie, że pozbywają się złomu z zarobkiem oraz producenci aut bo sprzedają ogromne ilości części do tej rupieciarni :)
 i powinni stać po tygodniu w kolejce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Byłem, widziałem, myślałem, że teksty w stylu "Pan tu nie stał!" to już tylko w filmach Barei... Komuna pełną gębą i kwakanie kaczora...
 jeszcze długo tą komuną się bedziecie tłumaczyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązująca kolejka to ta, która ustawia się po otwarciu Urzędu do biletomatu. Jak usłyszałem przychodząc o 7:30, że ten tłum ludzi to kolejka jaka uformowała się od 5:00 to wyśmiałem tych ludzi i spokojnie ustawiłem się na schodach, a potem jako chyba 10 osoba do biletomatu. Nie dajcie się ludziom, którzy mają nierówno pod sufitem i w nocy przyjeżdżają pod Urząd, nie mają prawa zakładać „komitetów kolejowych”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...