Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnik Ratusza załatwiał pracę, sam ją straci

Utworzony przez mosquito, 16 lipca 2010 r. o 21:08 Powrót do artykułu
by żyło się lepiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkryli Amerykę! Tak przebiegają rekrutacje w większości instytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to nowina, przecież w każdym urzedzie sie ustawia konkursy pod osoby, poza tym preciez zawsze kogo chce sie wybrać to i tak sie wybierze, bo komisja moze stwierdzić, że sie nadaje kandydat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='szukam pracy to wiem' date='16.07.2010, 21:49:09' post='316722'] Odkryli Amerykę! Tak przebiegają rekrutacje w większości instytucji. [/quote Popieram. CBA powinna wziąć pod lupę wszystkie Urzędy we wszystkich miejsowościach , bo wszędzie jest to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w demokracji solidarnościowego ETHOSSU miało być tak sprawiedliwie. a tu macie gorszy szajs jak za komuny nepotyzm kwitnie , może napiszcie ile kosztuje etat w administracji bezpieczny nie wymagajęcy kompetencji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi sensacja ale news- stary jak swit. wystarczy przejzyć na BIPach listy pracowaników danych urzedów i łatwo dojsć kto jest kto i od kogo. Dziwne bo czasami gazety piszą co partie ustalą - ze dyrektorem Wydziału/Demartamentu "X" w urzędzie "Y" bedzie pan/pani "Z"- tyle że konkurs jeszcze nie był rozstrzygniety a nawet nie ogłoszony. wystarczyt przenalizowac archiwalne numery lubelskich gazet i porównać te teksty z bipowskim archiwum urzedu "Y"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydoukrainiec! Gwiazdę mu na łbie wygolić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogłoszane konkursy to fikcja i tak zawsze wybrany zostanie ten kogo zechcą. gdyby sprawdzić wybrane w niby to konkursie osoby to są zawsze w jakiś sposób powiązane z władzą, tak jak to ma się np. w Niedrzwicy. Startowałem do jednego z konkursu, pózniej okazało się, że zrobiłem z siebie głupa, bo juz z góry było ustalone kto miał być wybrany, a wielce szanowna komisja udawała, że jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ciekawe czy pan łątka straci prace tez załatwił robote koleżance (ciemnej jak tabaka w rogu) ale za 6 kloców miesiecznie jako dyrektorki w um lublin. i co pan na to panie PEŁO'WSKI prezydecie, a moze ten koleś był zbędny bo kolejna koleżanka szuka dobrze płatnej pracy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy sie art. 52 $1 KP sie stosuje tylko do pracownikow zatrudnionych z prawdziwego konkursu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czuję, że Panu Pawłowi D. przybędzie niedługo sporo kasy - w sądzie karnym to całe "ustawianie" padnie z hukiem, a Sąd Pracy każe go przywrócić na stanowisko, a cywilny wypłacić odszkodowanie - takie jest polskie prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ta urzedniczka sprawdziła się na swoim stanowisku w przeciwieństwie co do niektórych wyżej usadzonych? Co z panią E K-W która myli ministerstwo z Okęciem i panem F który ma szwagra o nieposzlakowanej opinii? Głosowałem na Wasyla, ale widzę że trzeba nam kogoś z jajami. Sierakowska startuj kobieto w wyborach, mój głos masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głos rozsądku napisał:
Żydoukrainiec! Gwiazdę mu na łbie wygolić!
A ty, koles, do psychiatry! Moze jeszcze nie jest za pozno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IrOnia napisał:
A ty, koles, do psychiatry! Moze jeszcze nie jest za pozno.
RACJA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to farsa ale dobrze ze chociaz jeden za kratami, każdy kto pracuje w UM i innej zakładzie publicznym miał załatwianą robotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA końcu artykułu czytamy " nie wiadomo czy doszło do nieprawodłowości " a wszyscy już chcecie , żeby kogoś zlinczować ! Ludzie opanujcie się bo latwo kogoś niechcący skrzywdzić na podstawie domysłów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZED WYBORAMI PREZYDENT POKAZUJE ŻE MA JAJA ALE ALE Z MĄCIKOWĄ (nie chcę pomylić nazwiska ) I INNYMI TEGO TYPU GRUBYMI AFERAMI TO JAKOŚ NIE UMIAŁ SOBIE PORADZIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że w lublinie pracę dostaje się po znajomościach! na stanowiska w UM albo ZUSie nie ma co liczyć młody, zdolny absolwent lubelskiej uczelni. W ten oto sposób, opuszczajmy ludzie kraj i wyjeżdżajmy tam, gdzie na zwykłej pracy na zmywaku szanują ludzi i płacą lepiej niż w Polsce. A rządzący krajem niech się udławią kasą, której im ciągle mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
PRZED WYBORAMI PREZYDENT POKAZUJE ŻE MA JAJA ALE ALE Z MĄCIKOWĄ (nie chcę pomylić nazwiska ) I INNYMI TEGO TYPU GRUBYMI AFERAMI TO JAKOŚ NIE UMIAŁ SOBIE PORADZIĆ
Mącikową nie mógł całkowicie usunąć z pracy bo chronił ją kodeks pracy była tuż przed emeryturą w okresie ochronionym a prokuratura nic jej nie udowodniła.Prezydent zwolnił jednego urzędnika pomówionego o łapówkę to przegrał z nim w sądzie. To nie takie proste wywalić kogoś na zbity pysk , mamy opiekuńczy KK.Potem trzeba płacić wielkie odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie! Bardzo łatwo wyrzuca Pan urzędników z pracy. dlaczego dotychczas nie udzielił Pan publicznej nagany, upomnienia choćby, czegokolwiek w kwestii pani wiceprezydent?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...