Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga! Burze nad Lubelszczyzną

Utworzony przez D26ECA, 16 maja 2009 r. o 20:52 Powrót do artykułu
Gogłoza urodę to TY masz ale na pogodzie to się gó..o znasz,gdzie te pioruny?.Siusia jak Palikot po małpeczce a ona o burzami straszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dzie masz te busze co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co? Nie było żadnej burzy!!!! Co pseudo "meteorolodzy" znają się na pogodzie mniej niż chociażby ja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0 % sprawdzalności. ale jest niedobrze. od prawie półtora miesiąca nad Świdnikiem nie było prawdziwego deszczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze burze na lubelszczyźnie były wczoraj ale na południu okolice zamościa i poniżej. po drugie to ostrzeżenie jest źle skonstruowane, nie ma podanego dnia kiedy te burze mają wystąpić anie godzin od kiedy jest ważne ostrzeżenie a wiem ze imgw takie info podaje. poza tym, kto mądry czyta ostrzeżenia imgw??? to jest hała i tyle. polecam np. meteoalarm.eu w 80% sprawdzalności albo prognozowanie sobie samemu to nic trudnego. co do burz. wystąpią ale od poniedziałku, wtorek nawet 28oC reszta tygodnia podobna ok. 25oC przelotne deszcze i burze z silnym porywistym wiatrem i silnym opadem, ciepłe noce, kulminacja burz w piątek i o tym warto napisać. pozdrawiam Łukasz (tworząca się: Lubelska Grupa Meteorologiczna)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham burze !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Kocham burze !!!!
to zapraszam do nas.... kontakt gg: 1854521 POZDRAWIAM Łukasz (tworząca się Lubelska Grupa Meteorologiczna)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie mowiłem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...