Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga! Smog w natarciu. Lubelski Ratusz apeluje: Nie wychodźcie bez potrzeby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2017 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Dobrze i karać bezwzględnie za palenie śmieciami wysokimi mandatami, bo to ludzie niereformowalni i tylko pałą im przemówi. Poza tym pilnować działki po stadninie koni żeby nie wpadła w łapy deweloperom, ani nie została zabetonowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze miasta niech się lepiej wezmą za wyeliminowanie przyczyn smogu, bo od wielu lat nic się nie robi. Program z którego w ubiegłym roku dopłacali do modernizacji pieców jest niewypałem, ponieważ skierowano mało kasy i na dodatek mało kogo stać na wymianę. Więc kilkanaście wymienionych pieców to kropla w morzu, jeśli w Lublinie takich starych pieców jest tysiące. Takie rozwiązanie to nie rozwiąże problemu nawet przez 100 lat. Na dodatek dokładają się jeszcze zakłady przemysłowe. Trzeba się tylko przyjrzeć bo mieszkańcy widzą czarny dym z takich zakładów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samograj Ktoś usłyszał o spalaniu mebli i ciągle to powtarza.Skąd ludzie maja tyle mebli do palenia. Incydentalnie być może taki przypadek miał miejsce, ale to sprawa wyjątkowa .Nawet ciepłownia miejska spalała kiedyś 280 000 ton węgla, obecnie tylko 30 000 ton.Lublin jest ogrzewany gazem w 70 procentach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZĘDZIE TA PROPAGANDA ANTYSMOGOWA TO TO TAKA SAMA ŚCIEMA JAK I GLOBALNE ''OCI(E)P(L)IENIE''. Gdzie nie bardzo wiadomo o co chodzi to najczęściej chodzi o pieniądze i władzę,nad szarym ludem który przyłączony do (jedynego legalnego ?) źródła ciepła czyli gazu nie będzie się mógł władzuni zbuntować bo władzunia kurek gazu szarym ludkom przykręci ,cenki gaziku podniesie ,i szary ludek chłodek dopadnie i natychmiast bunciki szaraczków ustaną. Taki jest sens tej SMOGOWEJ ściemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gmina podlubelska, ja oddaje dwa worki segregowanych plastików , sąsiad , u którego mieszka więcej osób oddaje woreczek wielkości 30litrów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
gmina podlubelska, ja oddaje dwa worki segregowanych plastików , sąsiad , u którego mieszka więcej osób oddaje woreczek wielkości 30litrów
Widocznie sąsiad jest świadomym konsumentem i nie kupuje w plastikowych opskowaniach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu sie tylgo bogaci chyba wypowiadaja bo jakby jeden z drugim czy druga by mu dupa przymarzła do fotela to tez by palił co mu pod łape podejdzie, żeby nie umarzł i dzieci nie umarzły. Nie każdy moze sobie pozwalac na gaz, miał, drewno, a grzeć trzeba. Pali sie już w piecach id ilu wiekó i nagle teraz SMOG. Bardziej smierdzi jak niektorzy pierdną, albo sie wysikają niż ten SMOG. Moze i niektórzy chortzy, ale najpierw o to zadbac, a potem o SMOG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie dużo biedy, ludzie nie mają za co i czym palić stąd to wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś na pierdział ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz teraz apeluje a co zrobił przez 8 lat prezydent rada i Woś gdzie pani dyr. Smal Wole aby panoramę zasłaniał mi komin tego niż mamy umierać na raka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze jest mieszkać na wsi :) polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja apeluje do Żuka aby zrezygnował z prezydentury skoro przedkładał interesy lubelskich deweloperów nad prowadzenie skutecznej walki z zanieczyszczeniami trującymi mieszkańców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brudne ulice, dookoła śmieci, W pudłach z kartonu bawią się dzieci, Ktoś się powiesił, ktoś został bez pracy,  chłopak na bruku break dance  tańczy,  taniec odejściem jest w zapomnienie,  tańcząc nie czujesz co to głód, co to pragnienie, wkoło reklamy marlboro porsche, jest życie lepsze, jest życie gorsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś z tym smogiem w Lublinie jest na rzeczy ,bo prezydent jest bardzo łysy.To może od stężenia tego smogu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak trzeba, to i w sobotę się odezwą. Cóż takiego się wydarzyło w naszym mieście, że nagle nawet rzecznicy są dostępni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle drzew wycięli, to i powietrze jest coraz gorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R.M napisał:
WSZĘDZIE TA PROPAGANDA ANTYSMOGOWA TO TO TAKA SAMA ŚCIEMA JAK I GLOBALNE ''OCI(E)P(L)IENIE''. Gdzie nie bardzo wiadomo o co chodzi to najczęściej chodzi o pieniądze i władzę,nad szarym ludem który przyłączony do (jedynego legalnego ?) źródła ciepła czyli gazu nie będzie się mógł władzuni zbuntować bo władzunia kurek gazu szarym ludkom przykręci ,cenki gaziku podniesie ,i szary ludek chłodek dopadnie i natychmiast bunciki szaraczków ustaną. Taki jest sens tej SMOGOWEJ ściemy.
To niesamowite że tak można jeszcze myśleć w 21 wieku. Jakie pieniądze? Wyniki badań można w każdej chwili sprawdzić i chwała za to mediom, że piszą o tym. Takie bajery możesz prawić swojej rodzinie a nie wszytkim świadomym mieszkańcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do miejscowego! Bieda nie uprawnia do trucia innnych. Było np. zebrać drewno z wyciętych drzew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, zmiana kotłów na gazowe nic nie zmieni! Produktem spalania zawsze jest dwutlenek węgla i nic tego nie zmieni. Wszystko jedno czy palimy węgiel, gaz, czy stare opony. Padacie ofiarął manipulacji. Praw fizyki się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz, o czym piszesz! Mam astmę i od razu wyczuwam pyły w powietrzu! Od czwartku niekoniecznie mogę oddychać tym powietrzem, które pod błękitnym niebem zalega. Kaszel moją jedyną obroną. I widocznie nie mas zmysłu powonienia, skoro nie czujesz tego smrodu - jak palone ognisko na razie, a za chwilę jak wylewany asfalt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...