Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja miałam ok 22giej zaczynający się na 218...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na +218.... uważajcie - ja miałam ok. 22giej :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem telefon o 7.55 w piątek 11.12 cyfry początkowe +218 uwazajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałam +222 ok 14.30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja miałam o 9tej z +222 i po 22iej z +235 te sygnały były długie zdążyłam odebrać ale w słuchawce sygnał rozłączenia a w drugim przypadku +235 była cisza w słuchawce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawowa zasada - NIGDY nie należy oddzwaniać na numery, których nie mamy w książce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uważaj na oszustów z Czadu." Ja radzę bardziej uważać na oszustów z PiS-u.Można stracić dużo więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic prostrzego.Wystarczy w telefonie ustawić blokadę numeró z zagranicy (w tym o podwyższonej opłacie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem niedawno takie połączenie z Zimbabwe +263 się zaczynał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby firmy telekomunikacyjne miały w tym swój interes ? A mże ktoś w zamian otrzymał o oszustów zegarek za 67tys ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby firmy telekomunikacyjne miały w tym swój interes ? A mże ktoś w zamian otrzymał o oszustów zegarek za 67tys ? O TO TOTOOOOO...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważajcie na konsumerów ośmiorniczek i winka 2500zł z PO-ZSL chwilowo dostali po ryju jednak kręcą się przy korycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...