Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wreszcie pojawił się taki artykuł. Co ja przeżyłam kiedys jadąc trolejbusem. Wszyscy pasażerownie zterroryzowani przez pijaka, który był agresywny i zaczepiał wszystkich po kolei. Jedynie młody chłopak zareagował - skończyło sie okaleczeniem. Już teraz wiem dlaczego kierowca sobie w najlepsze jechał dalej...... Skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robi radny miejski ob. Krawczyk zatrudniony w miejskiej spółce jaką jest MPK na nikomu nie potrzebnym stanowisku ?? Dla czego dalej ta sprawa nie została wyjaśniona ?? Dla czego kolega partyjny prezydenta miasta dostaje zbędne stanowisko w miejskiej spółce za 7 000zł miesięcznie + ewentualne premie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mi nie przeszkadza.Ale jak ostatnio gdzieś jechałem to tylko w jednym na sześć pojazdów nie było śmierdzącego obżydliwego żula.Nie daje się wytrzymać od tego smrodu,i jeszcze gratis sobie jeżdzą bo kierowca biletu nie może sprawdzić.Tym należy się zająć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, kanary niby z tego co widzę dośc aktywne, ale mimo wszystko, stanowczo ich za mało, a miejska komunikacja to niestety darmowy transport dla bezdomnych i pijaków, których jest multum i którzy wożą swoje cuchnące pupy za nasze ciężko zarabiane pieniążki, niestety, zjawisko nagminne :/ Niech się te wszystkie prezesy, dyrektory i urzędnicy przesiądą z autków i zasmakują czy zobaczą jak wygląda na codzień jazda miejską komunikacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...