Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Faktycznie- te kobiety bo facetów mało tam pracuje harują jak muły. Często się zastanawiałem jak one mają dotrwać do 67 roku w tym kieracie. Nad ich losem zastanawiam się ja i może ktoś jeszcze ale nie Bodnar któremu zdaje się między innymi i za takie coś polski podatnik płaci ,podatnik którym są i pracownicy Biedronki. Bodnar- relikt Komorowskiego woli zajmować się ochroną praw Mazguły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są niezbite dowody i badania że im pracownik zarabia więcej tym jest mniej efektywny i bardziej rozczeniowy. To właśnie tam gdzie zarobki są dobre jest najwięcej strajków , górnictwo , szkolnictwo itd. Związki zawodowe potrafią zniszczyć niejeden zakład , tak jak to np zrobiono z Odlewnią Ursus gdzie w momencie w którym posypały się nowe zamówienia z zachodniej europy związkowcy zaczęli buntować załogę i doprowadzili do upadku odlewni (kto wie czy nie byli opłacani przez konkurencję z branży odlewniczej) Akurat gdzie jak gdzie ale w biedronce jest dobra sytuacja pracowników , wiadomo że nikt tam nie zapłaci 5000zł na kasie ale płace i warunki pracy są co najmniej na 4. Co oznacza że pracownicy tam harują? Nie uważam że praca tak jest cięższa niż gdzie indziej , to jest praca fizyczna a nie ośrodek wypoczynkowy. Każdy który czuje się niedoceniony może zmienić pracę i miec lepsze warunki pracy i płacy . Na co czekają ci niezadowoleni w biedronce???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciągle zastanawiam się co ich tam trzyma. Kraj w dobrobycie, płacą 500 za bzykanie, a dzieci na wschodzi nie jedzą już mięsa szczurów. Pomijam jakość produktów i bajzel w tym sklepie dla Polaczków biedaczków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszą pomocą dla pracowników hipermarketów i dyskontów (pracujących ciężko i w stresowych warunkach) będzie to, żeby 2 maja w ogóle nie robić zakupów. Ja bez wizyty w sklepie tego jednego wytrzymam. Każdy z was też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Najlepszą pomocą dla pracowników hipermarketów i dyskontów (pracujących ciężko i w stresowych warunkach) będzie to, żeby 2 maja w ogóle nie robić zakupów. Ja bez wizyty w sklepie tego jednego wytrzymam. Każdy z was też.
 A co mnie obchodzi że pani jadzia czy halinka ma źle. Nie chciało się uczyć, znalazła pracę adekwatną do swoich umiejętności, zgodziła się na proponowane warunki to niech robi to co do niej należy. Mi jak nie odpowiadała praca, to ją zmieniłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A glupis pan jak but z lewej nogi sadzac ze ludzie pracujacy w supermarketach to nieuki.Niejeden jest po studiach czy z matura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieta napisał:
A glupis pan jak but z lewej nogi sadzac ze ludzie pracujacy w supermarketach to nieuki.Niejeden jest po studiach czy z matura
  Matura dziś nic nie znaczy, a filologia czy teologia na kulu raczej nie powinna być nazywana studiami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dluzej smieszne i tak sie tam stoi kolejki do kasy sa dlugie przewaznie jedna kasa czynna a jak juz cie skasuja z zakupow to nie dadza sie spakowac i juz kolejny klijent liczony i mieszanie produktow siec ogolnie slaba wole Lidla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszą pomocą dla pracowników hipermarketów i dyskontów (pracujących ciężko i w stresowych warunkach) będzie to, żeby 2 maja w ogóle nie robić zakupów. Ja bez wizyty w sklepie tego jednego wytrzymam. Każdy z was też.Dokładnie masz racje,to będzie bardziej bolesne finansowo dla Biedronki czy Lidla niż strajk Włoski,a straty dla jednej czy drugiej sieci będzie można liczyć w setkach milionów złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to nie wiem że te ludzie nie mogą się wiecznie nakupywać ! W piątek kolejki jakby miała być wojna. Wiozą do kas pełne koszyki żarcia i piwska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki wielkie, teraz już wiem żeby jej jutro nie odwiedzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem po studiach (nie filologia ani teologia na KULu) i pracuję na kasie. Nie raz już doświadczyłam ludzkiej nieżyczliwości. Traktuje się nas jak śmieci, ludzi gorszej kategorii. Zawalamy czasem po 12 godzin za marne grosze. Z tego co wiem w Biedronce nie mają takiej tragedii jeśli chodzi o wynagrodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mawiał pewien polityk- zmieńcie pracę jak się nie podoba. Jak nie macie wykształcenia czy predyspozycji do pracy w innym zawodzie to zarabiacie proporcjonalnie w supermarkecie do swoich kompetencji - źle wam nie płacą. Ja życia innym ludziom nie utrudniam gdy mi kariera zawodowa nie wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z Panem?, ale za straty tego dnia odpowiedzą pracownicy. W tekscie było wyraźnie, że nie wszyscy pracownicy dostaną premie. Takie podejscie pracodawcy prowadzi do wyscigu szczurów, wzrostu nienawiści między ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram protest. Jeśli ktoś udaje, że zatrudnia, to udajemy, że pracujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Jestem po studiach (nie filologia ani teologia na KULu) i pracuję na kasie."
 Uważasz te studia za gorsze od innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filolog napisał:
undefined napisał:
"Jestem po studiach (nie filologia ani teologia na KULu) i pracuję na kasie."
Uważasz te studia za gorsze od innych?
 to widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dotychczas nie przestrzegali?! Stąd tyle błędów i pomyłek na rachunkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyraźnie widać, że w biedronkach brakuje ludzi do pracy. Ludzie tam z reguły uwijają się jak w ukropie bo mają mnóstwo obowiązków. A jeszcze bardziej współczuję im kiedy muszą obsługiwać śmierdzących ludzi z brudnymi łapskami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tam strajk włoski nie trwa cały czas ? Bo jakość obsługi i kultura jest na poziomie chlewiska !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...