Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Generali zwalniali, żeby zatrudnić na umowę-zlecenie? "Rozważaliśmy, ale nie..."

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2016 r. o 19:05 Powrót do artykułu
Żadnych szkoleń nie było. Dlaczego kłamią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwalniali a teraz zatrudniają. Po prostu firma krzak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy dalej powinni glosowac na prawicowe partie ( zamaist na lewicowe) zeby dalej nikt nie bronil praw pracowniczych. A potem niech wszyscy wyjada do uk gdzie silne ruchy lewicowe wywalczyly ochrone praw pracownikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubezpieczyciele zawsze wszystkich chcą zrobić w członka. Teraz pracowników... Jeszcze trochę, to prezes z rozpędu, nim pomyśli, sam się wychu... cha, tzn. wyczłonkuje... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolniliście ludzi? To ja w ramach optymalizacji "chgw" czegoś i w związku ze zmianą przepisów (tych co 5 lat temu), już w przyszłym tygodniu nie przedłużę u WAS ubezpieczenia. Wykupię je w innej firmie, z polskim kapitałem, która rzeczywiście płaci podatki. Mam nadzieję, że ktoś tam zachowa pracę a i być może "w przyszłości" jakąś premię dostanie. Precz z zachodnim dziadostwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko klientow szkoda. po co sie ubezpieczac w tak kiepskiej firmie? kase brac to fajnie ale potem pomoc dla poszkodowanych to jak spacer po kamieniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą sprawą powinna zająć się inspekcja pracy!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś agencje pośrednictwa pracy miały pomagać w znalezieniu pracy lub pracownika, a teraz pomagają w optymalizacji kosztów pracodawcy, czyli przerzucaniu pracowników między spółkami wewnętrznymi na umowach zlecenie na czas określony. Patologia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja optymalizacja to nie generali oc kupie u innej firmy, moje haslo to generali niech sie wali pa pa pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byly organizowane szkolenia???Bardzo zabawne.Od chwili zwolnienia nie bylo zadnego szkolenia.O decyzji na temat zmiany decyzji zarzadu o ponownym zatrudnieniu,pracownicy zostali poinformowani kilka dni p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego Ci te szkolenia??/ To kasa wywalona w błoto. Bierz kasę jak dają i zmykaj to krpo nie mające sentymentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że po tym jak zwolnili ponad 100 osób zdali sobie sprawę z tego, że była to decyzja nieprzemyślana (przestali się wyrabiać z obsługą klienta) i zaczęli proponować zwolnionym pracownikom pracę na umowę zlecenie! Na takie same stanowiska zatrudniają w Warszawie. Jaka tu logika? O co chodzi? Jedno jest pewne-sprawą powinna się zająć inspekcja pracy. To, co wyrabiają w strukturach proama po przejęciu jej przez Generali to jakiś koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generali nie płaci swoim operatorom polis grupowych. Jestem na umowie zlecenie. Polisa jest rozliczone już za maj była też w kwietniu. Bez wyjaśnienia nie zapłacili w maju i teraz w czerwcu też milczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...