Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W kajdanki za parkowanie. Śledczy sprawdzają strażników

Utworzony przez jagna, 26 czerwca 2014 r. o 21:35 Powrót do artykułu
jakiś burak z merca poczuł pewnie, że może pokazać że jest kimś. bo nie sądzę żeby strażnikom chciało się szarpać z wieśniakiem i narażać zdrowie z byle powodu skoro ich zarobki zaczynają się od 1300 jak sami niedawno pisaliście. PS Zlikwidujmy straż miejską w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nieładnie , nieładnie , szarpać bidnego obywatela jak jakiegoś przestępcę. Została naruszona nietykalność osobista. Powinniście sie wstydzić panowie, nieładnie będę musiał o tym meldować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś burak z merca poczuł pewnie, że może pokazać że jest kimś. bo nie sądzę żeby strażnikom chciało się szarpać z wieśniakiem i narażać zdrowie z byle powodu skoro ich zarobki zaczynają się od 1300 jak sami niedawno pisaliście. PS Zlikwidujmy straż miejską w lublinie
dokładnie to samo pomyślałem. SM w d. by miała szarpanie się z pajacem skoro i tak wystawili mandat. Pewnie cham im naubliżał i jeszcze fikał. Tyle lat jeżdżę autem i widzę jak się zachowują kierowcy jeżdżący mietkami i bmw - zacytuję tutaj wieszcza narodowego: "i ty co mieszkasz dziś w pałacu, a srać chodziłeś za chałupę...całujcie wy mnie wszyscy w d.."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś burak z merca poczuł pewnie, że może pokazać że jest kimś. bo nie sądzę żeby strażnikom chciało się szarpać z wieśniakiem i narażać zdrowie z byle powodu skoro ich zarobki zaczynają się od 1300 jak sami niedawno pisaliście. PS Zlikwidujmy straż miejską w lublinie
  Dobrze powiedziane! Mam nadzieję, że znajdą się świadkowie i utrą nosa burakowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Charakter mojej pracy zmusza mnie do ciągłego przemieszczania się z miejsca na miejsce - i nie zawsze mam czas na szukanie dobrego miejsca do parkowania. Zdarza się, że parkuję jak kmiot - zdarza się, że dostaję mandat lub 'powiastkę' za wycieraczką - ale nigdy nie zdarzyło mi się, by strażnicy czy policjanci zachowali się niegrzecznie - być może dlatego, że i ja zachowuję się correct. Sądzę więc, że ten burak z merca należy do ekshibicjonistów ('Ja panu pokażę') lub do nauczycieli ('Ja pana nauczę') - i stąd scysja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak w Lublinie, ale w Warszawie nazywają ich "czarnymi szczurami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówmy prawdę: straż parkingowa, bo tak powinna się nazywać, jest nikomu niepotrzebna. Zbyteczny koszt zamiast dofinansować policję. Zakompleksione ludziki pracujące tam "po znajomości" i może z kilku sfrustrowanych bo za ciency byli do policji. Tylko małolatów potrafią ścigać za picie piwa. Podkreślam "małolatów" bo starszych się boją. W porównaniu do policjantów strażnicy parkingowi i chamy i buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Charakter mojej pracy zmusza mnie do ciągłego przemieszczania się z miejsca na miejsce - i nie zawsze mam czas na szukanie dobrego miejsca do parkowania. Zdarza się, że parkuję jak kmiot - zdarza się, że dostaję mandat lub 'powiastkę' za wycieraczką - ale nigdy nie zdarzyło mi się, by strażnicy czy policjanci zachowali się niegrzecznie - być może dlatego, że i ja zachowuję się correct. Sądzę więc, że ten burak z merca należy do ekshibicjonistów ('Ja panu pokażę') lub do nauczycieli ('Ja pana nauczę') - i stąd scysja.
jestem za a nawet przeciw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
próbowałem dzwonić na podany numer 0 81 5 coś tam coś. nie ma takiego numeru powiedziało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslę że powoli dojrzewa decyzja likwidacji tej formacji, przynoszacej wiecej złego niż dobrego, osmieszajacej się swoimi zachowaniami i decyzjami, słynne na cała Polskę nałożenie mandatu na auto przewożone innym środkiem transportu, cała ich robota to polowanie na kierowców , jadących , parkujacych itp, zajmują się tylko małym wycinkiem swoich zadań, "atakując"kierowców pewnie poprawiaja sobie samopoczucie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za a nawet przeciw
facet powtarzasz się pod rożnymi nickami, pewnie jesteś jednym z nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie to samo pomyślałem. SM w d. by miała szarpanie się z pajacem skoro i tak wystawili mandat. Pewnie cham im naubliżał i jeszcze fikał. Tyle lat jeżdżę autem i widzę jak się zachowują kierowcy jeżdżący mietkami i bmw - zacytuję tutaj wieszcza narodowego: "i ty co mieszkasz dziś w pałacu, a srać chodziłeś za chałupę...całujcie wy mnie wszyscy w d.."
Dobre, ha, he!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak w Lublinie, ale w Warszawie nazywają ich "czarnymi szczurami".
u nas podobnie tyle że nie szczury tylko ch...e   :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaparkował być może na trawniku i ma pretensje, że się czepiają. bo przecież SM powinna mu wydać dyplom pochwalny.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska to kompletne obiboki szukają tylko miejsc na spanie i foto radar. Za bardzo by chcieli miec prawa policji, a jak widac było i słychać w głośnej sprawie z lawetą nawet do tego się nie nadają. U nas straż to dwa stare pryki co jeżdża tylko i kombinują kogo i za co by tu dzisiaj ukarac. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to już kolejna sprawa lubelskich strażników o nadużywanie uprawnień wobec kierowców. Nic jednak bardziej nie obraża ich służby jak stawianie się na rozprawy sądowe w niekompletnych, rozchełstanych mundurach, brudnych butach, albo gdy nie mają służby w podkoszulkach i krótkich spodenkach. Ta formacja powinna zostać zlikwidowana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...