Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lubelskiem największe ubóstwo dochodowe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2017 r. o 11:47 Powrót do artykułu
dalej ładujmy kasę w nikomu niepotrzebne stadiony, biurowce dla urzędasów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niechaj zsl rządzi wiecznie na Lubelszczyźnie to szybko osiągniemy poziom Sierra Leone! Pora odsunąć ich od jakiejkolwiek władzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest ubóstwo dochodowe? Chyba powinno być "duchowe"??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są efekty rządów PSL. syf, kiła i mogiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opsmietajcie sie i wyjezdzajcie z tego zadupia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zsl zniszczył wschodnią Polskę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dali 500+ gdzie dalej dzieci głodują a rodzice lub bynajmniej tatusie pod sklepem stoją. Do tego prywatne firmy człowiek zarabia gówno co. A chcesz wolne więcej niż 5 dni,to zwolnieniem grożą. Ten kraj schodzi na psy. Tu za 10 lat nie bedzie już nic. Żyć się odechciewa jak widzę starsze osoby na emerytuże zastanawiające się w sklepie czy na chleb im wystarczy. Wypie....ć ten sejm i tych złodzieji wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie to nie Lublin. Tu żyje się dobrze. W dużej mierze to zasługa rządzącej miastem koalicji PO-Wspólny Lublin i Prezydenta Miasta Krzysztofa Żuka. Lublin pod względem jakości życia i dochodów na mieszkańca nie odstaje od Wrocławia, Poznania, miast aglomeracji śląskiej, wyprzedzamy Szczecin, Łódź, Bydgoszcz, nas wyprzedza może o ciut Warszawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem głód, horror i drożyzna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie panuje bieda, młodzi ludzie wyjeżdżają, starsi zaopatrują się w Biedronkach i innych dyskontach. Po Lublinie jeżdżą jedne z najgorszych samochodów w Polsce, bezrobocie może i spada, ale płace w granicach 2000 na rękę należą do rzadkości. Niby budują nowe drogi, remontują Plac Litewski, ale co mają z tego zwykli ludzie. Zwykłych obywateli, którzy mieszkają w domkach jednorodzinnych nie stać na normalny opał. Mam trójkę dzieci. Wszystkie wyjechały. Jeden syn w Monachium, drugi w Piasecznie koło Warszawy, córka w Neapolu we Włoszech, wszystkie wnuki także poza Lublinem. Mam 71 lat i średnie wykształcenie, przez całe życie wykonywałem pracę biurową, a teraz młode chłopaki po politechnice pracują fizycznie. W Lublinie brakuje innowacyjnego przemysłu, w którym mogliby pracować inżynierowie z wyższym wykształceniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł dotyczy województwa a nie miasta wojewódzkiego. Poza tym wschodnie powiaty zaniżają średnio. Cześć ludzi pracuje na czarno i nie jest uwzględniona w rankingach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W Lublinie panuje  bieda, młodzi ludzie wyjeżdżają, starsi zaopatrują się w Biedronkach i innych dyskontach. Po Lublinie jeżdżą jedne z najgorszych samochodów w Polsce, bezrobocie może i spada, ale płace w granicach 2000 na rękę należą do rzadkości. Niby budują nowe drogi, remontują Plac Litewski, ale co mają z tego zwykli ludzie. Zwykłych obywateli, którzy mieszkają w domkach jednorodzinnych nie stać na normalny opał. Mam trójkę dzieci. Wszystkie wyjechały. Jeden syn w Monachium, drugi w Piasecznie koło Warszawy, córka w Neapolu we Włoszech, wszystkie wnuki także poza Lublinem. Mam 71 lat i średnie wykształcenie, przez całe życie wykonywałem pracę biurową, a teraz młode chłopaki po politechnice pracują fizycznie. W Lublinie brakuje innowacyjnego przemysłu, w którym mogliby pracować inżynierowie z wyższym wykształceniem.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nawet tzw. "remont" Placu Litewskiego poprzez swoją bezsensowność (piekielnie kosztowna nawierzchnia i fontanny za 50 milionów zamiast wybudowania podziemnego parkingu) do końca dobił Śródmieście !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W Lublinie panuje  bieda, młodzi ludzie wyjeżdżają, starsi zaopatrują się w Biedronkach i innych dyskontach. Po Lublinie jeżdżą jedne z najgorszych samochodów w Polsce, bezrobocie może i spada, ale płace w granicach 2000 na rękę należą do rzadkości. Niby budują nowe drogi, remontują Plac Litewski, ale co mają z tego zwykli ludzie. Zwykłych obywateli, którzy mieszkają w domkach jednorodzinnych nie stać na normalny opał. Mam trójkę dzieci. Wszystkie wyjechały. Jeden syn w Monachium, drugi w Piasecznie koło Warszawy, córka w Neapolu we Włoszech, wszystkie wnuki także poza Lublinem. Mam 71 lat i średnie wykształcenie, przez całe życie wykonywałem pracę biurową, a teraz młode chłopaki po politechnice pracują fizycznie. W Lublinie brakuje innowacyjnego przemysłu, w którym mogliby pracować inżynierowie z wyższym wykształceniem.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nawet tzw. "remont" Placu Litewskiego poprzez swoją bezsensowność (piekielnie kosztowna nawierzchnia i fontanny za 50 milionów zamiast wybudowania podziemnego parkingu) do końca dobił Śródmieście !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedzie pisza, ze taka bieda w Lublinie! Nie zgadzam sie! Jezeli tylko sa jakies ciekawe imprezy wszedzie pelno ludzi , a bilety nie sa tanie! np na Cavliadzie pelne trybuny, a bilety po 40-80 zl, na koncert do DSK biletow [60-100zl] nie bylo juz na 2-tyg przed impreza. Baseny w Aqwa pelne Sloneczny Wrotkow latem zatloczony, galerie ,a jest ich kilka nie bankrutuja, jak niektorzy przewidywali i gdzie ta bieda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powiedziałbym, że bieda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ubostwo dochodowe jest skutkiem ubostwa umyslowego i oddaniu sie m.in. klerowi katolickiemu. swieckie narody sa zawsze bogatsze od religijnej ciemnoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dochodowość to nie bezpośrednio poziom życia. Trzeba zobaczyć jak wyglądają wsie na Pomorzu, w Lubuskiem i dopiero porównywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ubostwo dochodowe jest skutkiem ubostwa umyslowego i oddaniu sie m.in. klerowi katolickiemu. swieckie narody sa zawsze bogatsze od religijnej ciemnoty.
Długo nad tym myslałeś? Czy masz tak naprawdę zryty umysł aby takie bzdury pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psl-po rządzi w samorządach i macie efekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to zyją ci co napieprzyli dzieci, bo ja po 38 latach pracy mam 1900 zł netto, oto sielanka w tym cholernym kraju, gdzie za darmo dostają więcej jak my za pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...