Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to jeśli będą tak się przykładać do pracy jak z tym "inteligentnym" systemem do koordynacji świateł na skrzyżowaniach, to te terminy z artykułu już w tym momencie są nieaktualne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest projekt, jest kasa... Może marszałek Sosnowski zainteresuje się jak działa tzw. "Regionalna sieć szerokopasmowa". Działa gdzieś tak jak powinna???!!! Niestety nie, ale tu nie ma gdzie promować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AKCJA ZBIERANIA PODPISÓW W SPRAWIE PRZYSPIESZENIA BUDOWY CAŁEGO ODCINKA DROGI S19!   elsis.pl/aktualnosci/s-19/   Zapraszamy!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w samym Lublinie będzie również internet szerokopasmowy, bo na razie to mi się rwie nawet ten wąskopasmowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto na te lody się załapie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
385 mln zlotych????????? Czy oni powariowali??? Chwila obecna: Orange CDMA na zadupiu predkosc 4 mbit... za 60 zl miesiecznie.. i czego jeszcze wiecej potrzeba?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jestem w garażu, to łapie sygnał (chyba ze szkoły przy 1-go maja). Po jakimś czasie trzeba się zalogować znowu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ondrej Baculik: Ile płacisz 60zł? Nie wiem czy wiesz, że za 69zł w orange po kablu można mieć już do 80Mb/s i na tym polega różnica... jeśli Tobie wystarcza 4Mb/s za takie pieniądze to proszę bardzo, ale ja jednak wolę "ludzkie ceny" a nie takie wykorzystywanie w biały dzień.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może mi powiecie, dlaczego  kabel UPC  zakłóca  mi    ogladanie  telewizji i bez przerwy  mruga  dioda. Za UPC placę  60 pln, za internet 40 pln, plus telefon  (ok. 40 pln - Orange) i  żadn z tych usług  poprawnie nie działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...