Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie będą kręcić serial TVP i komedię Juliusza Machulskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lipca 2016 r. o 09:32 Powrót do artykułu
dobrym tematem do komedii w stylu Misia może być arena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jednej z ostatnich "ról" naszego miasta w produkcji filmowej o pięć miejsc spadliśmy w rankingu dochodów na jednego mieszkańca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pokazywania zadoopia lublin nadaje sie idealnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj! Ty będziesz robił dziadowskie oszczędności na sto - dwieście tysięcy, żeby nas byle łajza z kontroli wzięła za tyłek! Więc wbij sobie w ten twój oszczędny, kierowniczy, filmowy łeb: pieniądze należy zdobywać legalnie, a nie lewymi kombinacjami! Ten twój sznurek z helikoptera może sobie fruwać za ćwierć ceny z twoją żoną, a my, zapamiętaj sobie to, wynajmiemy helikopter na dziesięć godzin za pełną stawkę godzinową od instytucji. "Dziesięć godzin" - słownie. Hochwander: Ale to jest kilkaset tysięcy! Miś: Zapłacimy, zapłacimy! Film zrobi na zlecenie instytucja i zapłacimy. Rachunki mam z Cepelii na dwieście osiemdziesiąt tysięcy - zapłacimy. I nie sprzedamy misia żadnemu muzeum nawet Narodowemu za milion! Hochwander: To znaczy nie chcesz zarobić? Miś: Powiedz mi po co jest ten miś? Hochwander: Właśnie, po co? Miś: Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi? Hochwander: Protokół zniszczenia... Miś: Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, słomianych inwestycjach. [Hochwander chwyta za butelkę koniaku] Miś: Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie! Nie stać cię! Ty musisz oszczędzać! Hochwander: Słuchaj Rysiek! Ty nie bądź taki demagog! Jak ty robisz kombinacje to jest wszystko dobrze, a jak ja coś zaproponuję... to mi robisz szkolenie... Miś: Ja kombinacje? Powiedz mi jedna, a dam ci wypić cała butelkę koniaku. No? Hochwander: Daj mi pięćdziesiątkę! Miś: No mów! Hochwander: A kto nakręcił aferę z fałszywym bratem? Przerwałem zdjęcia, ogłoszenie. Kosztowało mnie to ponad trzysta tysięcy. Miś: Ciebie? Hochwander: Pieniądz jest pieniądz! Kilkaset tysięcy, za niepewne kilkaset dolarów i to jak ciotka będzie miała gest. I to według Ciebie jest w porządku! Miś: Janek, nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych. Nie bądźmy Pewex`ami. Dostajemy za tego misia, jako konsultanci 20% ogólnej sumy kosztów i już. Więc im on jest droższy, ten miś tym... no? Koniaczek? Hochwander: Podwójny...Stać mnie! Miś: Noooo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecnie bycie w TVP to obciach a nie powód do dumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkontenci i prowincjonalne miernoty się odezwały .....:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mały problem. Juliusz Machulski od co najmniej 20 lat kręci żenujące komedyjki, bo ostania fajna to był "Kiler (1997). Od tego czasu równia pochyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy będzie nabór na statystów-halabardzistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd wpuszczać propagandowców z tpis. To taki powód do domu jak wkroczenie wojsk radzieckich kilkadziesiąt lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie będziesz baranie jeden z drugim oglądał, jak ci się nie podoba. PROSTE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moge nie ogladac, byle na gowniane tvp pis, nie doliczali mi do rachunku za prąd. Krotko i na temat,czy baran wyżej zrozumial, czy tvp kaczor mu mozg przezarło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to może Kiler 3 na Kalinowszczyźnie albo Lubartowskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle w komentarzach same marudy.Współczuję,cieżko jest żyć z takim nastawieniem do wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak nie będę oglądał, ale dla czego mam za to płacić? TVpis, dziękuje spier...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Lublina czekają na nasz serial tj lubelski. Nasi aktorzy, reżyser, kamerzyści, scenografowie i lubelska publika raz w tygodniu przed ekranami programu lubelskiej TVP. Czy w Lublinie nie ma fachowców od sfilmowania przygów lubelskich: sprzedawców, policjantów, urzędników z Ratusza czy restauratorw itp. Ile to bymłodych ludzi złapało jakże ciekawą pracę i to na lata. Sam oglądam serial z dużego zachodniego miasta UE. Trwa ten serial już od 2006 r. Część z młodych aktorów z danego miasta trafiła już do rodukcji filmów fabularnych danego państwa. Przecież finans lubelski powinien służyć Lublinianom. Czy Te przybłędy co wsadzono nam tu na siłę przy POmocy Kmiockiej KW muszą tak trwonić naszr podatki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVpis i wszystko ciemne.S...lajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PO o ile mi wiadomo rządzi Lublinem, więc to im dziękujcie za wydane 900 tys zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...