Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie będą się szkolić lekarze z całej Europy. "To ogromy prestiż"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2017 r. o 21:34 Powrót do artykułu
Polskich trzeba szkolić aby na narodowym sprzęcie nie odwalali prywaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tak ,tak niech się szkolą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech się szkolą, co mają do roboty. Przez 65 lat nie korzystałem z ich usług i dzięki temu jestem zdrowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
An Outstanding information from Poland! Congratulations Lublin.  Lublin is seamlessly both a hard-working and smart nation!  We have already knew LUZ! There are world-renown professionals, besides that some of new advanced equipment is promising a lot to both international audience, and local experts/researchers.  As, we know eyes are important. If we think of the light as the medium of information.  Eyes may be considered then a human interface to Matrix. Welcome, you're in.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor Rejdak ze swoją "drużyną" uratowali oko mojemu synowi. Wspaniali ludzie, wspaniała opieka. Jestem im bardzo WDZIĘCZNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! W takich kierunkach Lublin powinien się rozwijac i podnosić swój prestiż!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze lekarze innych specjalności niech się przeszkolą z elementarnych zasad człowieczeństwa i kodeksu etyki zawodu lekarza. Niestety, ale pacjent w polskich szpitalach jest PETENTEM. Niechcianym. Mam wrażenie, że bez pacjentów lekarzom pracowałoby się w szpitalach lepiej. Odburkiwanie, brak zainteresowania, system dyżurów, gdzie każdy zwala robotę na innego, brak jakiekolwiek informacji na temat stanu zdrowia, brak możliwości ustalenia czegokolwiek, zwykła arogancja itd. Na podstawie wizyt moich i rodziny w szpitalu na Kraśnickich można by długo opisywać ten stan rzeczy... Oczywiście zdarzają się wyjątki. Np. na jednym z oddziałów spotkałem JEDNEGO uprzejmego lekarza, który raczył odpowiedzieć na moje pytania, o pozostałych lepiej nie wspominać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje! Lublin, Lubelszczyzna i Polska są dumni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to bardzo zacofane i wyniszczone przemysłowo miasto... więc czym tu się podniecać skoro i tak to wszystko to pic na wodę-fotomontaż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...