Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie będzie można posłuchać RMF Classic

Utworzony przez słuchacz, 15 lipca 2010 r. o 19:24 Powrót do artykułu
RMF Classic a dlaczego nie Maxxx ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, dużo lepszy byłby RMF MAXXX z redakcją w Lublinie;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie Maxxx, ledwo udaje się je odbierać z Kielc na 106,5, a według mnie nadają lepszą muzykę od Eski. Mam nadzieję, że dostaną koncesję, może jakoś Dziennik Wschodni dopytać się RMF o wprowadzenie tej stacji u nas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER SUPER SUPER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie To bardzo dobra wiadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kudel napisał:
No właśnie, dużo lepszy byłby RMF MAXXX z redakcją w Lublinie;p
Dla młodocianów na pewno byłby lepszy, ale polecam słuchać przez miastomuzyki.pl. A co do RMF Classic to jaka częstoltiwość ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze w fazie negocjacji, zapewne częstotliwość od 91,8 do 95,6 zostanie zajęta. Szkoda, ale tak naprawdę u nas jest mało stacji radiowych, a szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie red. (pit). żaden rozsądny nadawca nie umieściłby nadajnika na budynku znajdującym się pomiędzy dużo wyższymi budynkami... Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszac "na budynku telewizji lublin" autor mial zapewne na mysli obiekt emitela. a jesli nie to.. wow, wielkie wow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokos napisał:
Szkoda, że nie Maxxx, ledwo udaje się je odbierać z Kielc na 106,5, a według mnie nadają lepszą muzykę od Eski. Mam nadzieję, że dostaną koncesję, może jakoś Dziennik Wschodni dopytać się RMF o wprowadzenie tej stacji u nas?
Każde radio nadaje muzykę lepszą od Eski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na budynku Telewizji Lublin??? Redaktorku, z byka żeś spadł? Stawianie nadajnika na tym budynku ma taki sens jak ustawienie go na chodniku. Przecież obok są wysokie obiekty i przy takiej mocy nadajnika to sygnał dotarłby najdalej do budynku ZUS i do ul. Lubartowskiej, trzeba trochę wiedzieć o czym się pisze i nie pisać bzdur. Off topic: nie istnieje podmiot o nazwie Telewizja Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! W końcu będzie czego słuchać. Rzygam już Trójką (że o komercyjnych RMF, Zetce i Esce nie wspomnę) a dwójki nie sposób złapać w samochodzie na dłużej, niby jest na 91,8 a tak jakby jej nie było (to samo z akademickim "Centrum" - słychać je rzeczywiście w niedużej odległości od centrum jedynie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
(to samo z akademickim "Centrum" - słychać je rzeczywiście w niedużej odległości od centrum jedynie).
nie wiem jak z dwojka, ale chyba musisz zmienic odbiornik lub zastosowac antene bo ja centrum b. dobrze odbieram w calym miescie a na 17-ce co najmniej za jastkow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinman napisał:
nie wiem jak z dwojka, ale chyba musisz zmienic odbiornik lub zastosowac antene bo ja centrum b. dobrze odbieram w calym miescie a na 17-ce co najmniej za jastkow...
Fakt - na 17 dobrze słychać też i Dwójkę (praktycznie aż do Warszawy da się dojechać z Dwójką). Ale Centrum zanika mi na głębokim Czechowie, przy Spółdzielczości Pracy, gdzieś w okolicach Przyjaźni (na Bronowicach mam tylko monofoniczny i trzeszczący sygnał) czy w okolicach browaru na Kunickiego. Może rzeczywiście antena jest do niczego (wewnętrzna w szybie - taki wynalazek producenta, coby anteną bryły samochodu nie szpecić)... ale innej nie będę miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co do RMF Classic to jaka częstoltiwość ?
Będą nadawać na 107,6 FM. Informacja tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...