Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie będzie więcej hotspotów

Utworzony przez pajęczarz, 14 lutego 2009 r. o 08:09 Powrót do artykułu
No to super.Wreszcie wielkimi krokami zbliżamy się do Rzeszowa czy nawet do Janowa Lubelskiego.Lublin będzie miał więcej hot-spotów.I to w takich miejscach gdzie strach chodzić,nie mówiąc już o noszeniu z sobą laptopa.Tam zwykłą "komórkę" można stracić a co dopiero komputer przenośny. Ale hot-spoty będą (a kamery będą sprawne?-Doświadczenie mówi że nie będą sprawne)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WCALE NIE JEST SUPER HOT-SPOTY KIEROWANE SĄ W DÓŁ I NIE MOŻNA ODBIERAĆ ICH W P[OBLISKICH BUDYNKACH.....NIE WIEM CZEMU MA TO SŁUŻYĆ ALE TAK JEST ŻE SYGNAŁ IDZIE W DÓŁ...POPROSTU FARSA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D napisał:
WCALE NIE JEST SUPER HOT-SPOTY KIEROWANE SĄ W DÓŁ I NIE MOŻNA ODBIERAĆ ICH W P[OBLISKICH BUDYNKACH.....NIE WIEM CZEMU MA TO SŁUŻYĆ ALE TAK JEST ŻE SYGNAŁ IDZIE W DÓŁ...POPROSTU FARSA
primo przy takiej liczbie hotspotów ich podstawowym celem nie jest użyczenie darmowego dostepu do sieci okolicznym mieszkańcom, tylko ludziom w miejscach publicznych (kawiarniach, deptakach, ulicy (tak, tak, nawet pasażerom samochodów)), coraz więcej jest netbooków, handheldów, smartfonów i w końcu telefonów komórkowych z wbudowanym WiFi secundo jak będzie polityka udostępniania mieszkańcom - to inna sprawa, ale udostępnianie ludziom w domach sieci w standardzie WiFi/g lub nawet b, to właśnie byłaby farsa tertio z pierwszego punktu wynika lokalizacja hotspotów - to powinny być publiczne miejsca, gdzie nie strach wyciągnąć urządzenie bezprzewodowe z torebki, kieszeni itp. Te zaproponowane miejsca to jakaś totalna pomyłka. Ale jeśli chodzi o montowanie kamer do monitoringu - to są właśnie TE miejsca gdzie ich brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pajęczarz napisał:
No to super.Wreszcie wielkimi krokami zbliżamy się do Rzeszowa czy nawet do Janowa Lubelskiego.Lublin będzie miał więcej hot-spotów.I to w takich miejscach gdzie strach chodzić,nie mówiąc już o noszeniu z sobą laptopa.Tam zwykłą "komórkę" można stracić a co dopiero komputer przenośny. Ale hot-spoty będą (a kamery będą sprawne?-Doświadczenie mówi że nie będą sprawne)
Nie są to aż takie straszne miejsca. Jestem z poza Lublina, także nie znam tam żadnych lokalnych "ziomków" a mieszkam w tych okolicach już 6 rok i nigdy nie miałem (nie zapeszając ) tutaj żadnych problemów, a w czasie studiów o różnej godzinie się do domu wracało. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkasz w tych okolicach? Ładny kawałek Lublina tu wymienili.. Nie wszystkie lokalizacje rozumiem, ale zapewne jest w tym jakaś logika, więc nie krytykuje tylko czekam z niecierpliwością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witek napisał:
Mieszkasz w tych okolicach? Ładny kawałek Lublina tu wymienili.. Nie wszystkie lokalizacje rozumiem, ale zapewne jest w tym jakaś logika, więc nie krytykuje tylko czekam z niecierpliwością.
Rzeczywiście mało precyzyjnie się określiłem. Pisałem tutaj o ul. Lubartowskiej i ogólnie tych rejonach. Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...