Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cieszę sie że tak dużo cudzoziemców u nas sie uczy ale po zakończeniu studiów niech wracają do swoich krajów bo u nas jest wysokie bezrobocie i młodzi Polacy po studiach nie mogą znaleźć pracy a co dopiero obcokrajowcy którzy nie znajda jej wcale.A jeśli chodzi o Ukraińców to do młodych nic nie mam ale dopóki rządzący w ich kraju nie zlikwidują nacjonalizmu i nie zrobią porządku z własną historią to nie chcę aby osiedlali sie w województwie podkarpackim i lubelskim aby w przyszłości uniknąć "Wołynia 2".Mam nadzieje że władze w Polsce mają to na uwadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci nie są z PiS i dostrzegają co się w mieście dzieje. A ostatnie 4 lata stoją pod znakiem pasma sukcesów i szybkiego nadrabiania zaległości, których narobili poprzednicy Żuka. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Krakowa to jeszcze Lublinowi bardzo daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie ma szans na to aby wyprzedzić Kraków i ich Uniwersystet Jagieloński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli piszą, ze wyprzedzimy Kraków to wyprzedzimy i po co te dewagacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze,że Lublin wybierają, podobają mi się tak miłe słowa,że mamy klimat i atmosferę w mieście, fajnie, że obcokrajowcy to doceniają, a myślę że to dzięki młodzieży, która jest bardziej otwarta na ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I z czego tu sie cieszyc, chyba ze z tego, ze ladnie razem wygladaja panowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Krakowa to jeszcze Lublinowi bardzo daleko.
  ale dystans zmniejszamy i to w szybkim tempie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby chociaż lokalną żywność kupowali, to by nas wspierali. A sam widziałem, że przywożą "koszerne" żarcie ze swoich krajów. Pierwszy zakup na miejscu to zamrażarka. Lublin słoikolandią Europy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
islam jak we Francji nas zniszczy i po co wracaliśmy do POLKALIFATU  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się... Uczelnia dostaje sporo pieniędzy za to, że gości u siebie obcokrajowców... Także lubelskie kluby głównie żyją z pieniędzy zostawionych w barze przez studentów z wymiany... Jakby nie patrzeć napędzają lokalną gospodarkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...