Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozumiem prywatny szpital, ale cena za poród równawartość 6 pensji ? Chyba o ktoś się o jedno zero pomylił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po cholerę przez 35 lat place składki jak mam korzystać z prywatnych kliniki, popier***ony kraj, okradł mnie, niech oddadzą mi pieniądze i będę się leczyć prywatnie.Nie chodzi mi o oddział położniczy, bo mi już nie grozi, ale o inne oddziały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozsądniej wydać te pieniądze na porządną wyprawkę dla dziecka!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywatne szpitale w innych miastach w Polsce (większych i bogatszych od Lublina) ledwo przędą. Prasa pisała o tym wielokrotnie. Nawet zamożni ludzie nie chcą się w nich leczyć i w pierwszej kolejności chcą to robić na NFZ. Dopiero w ostateczności chcą płacić za zabiegi/operacje. Lepiej jest wtedy gdy prywatna placówka podłapie kontrakty z NFZ-u. Wtedy biznes lepszy na prowadzeniu takiego szpitala. Podkańscy (zawiadujący szpitalem Żagiel Med) właśnie na to liczą. Koledzy z PSL i PO załatwią im kontrakty z NFZ-em. Bez kontraktu z NFZ-em interesu na tym dużego nie zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wituś napisał:
Prywatne szpitale w innych miastach w Polsce (większych i bogatszych od Lublina) ledwo przędą. Prasa pisała o tym wielokrotnie. Nawet zamożni ludzie nie chcą się w nich leczyć i w pierwszej kolejności chcą to robić na NFZ. Dopiero w ostateczności chcą płacić za zabiegi/operacje. Lepiej jest wtedy gdy prywatna placówka podłapie kontrakty z NFZ-u. Wtedy biznes lepszy na prowadzeniu takiego szpitala. Podkańscy (zawiadujący szpitalem Żagiel Med) właśnie na to liczą. Koledzy z PSL i PO załatwią im kontrakty z NFZ-em. Bez kontraktu z NFZ-em interesu na tym dużego nie zrobią.
No to czym się przejmujesz że "ledwo przędą".Zmartwienie właściciela.Ale również dodać należy,że właściciele łeb do interesu mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę zapłacić za wizytę i pobyt w szpitalu prywatnym, niż dawać "dowody wdzięczności" lekarzom. Prosty układ: płacisz i masz najwyższej jakości usługi, zwłaszcza jesli chodzi o porody. Wiekszośc moich znajomych i tak chodziła do prywatnego ginekologa. Dobrze, że będziemy miec prawo wybory czy chcemy rodzic państwowo czy prywatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywatne szpitale to norma. Ludzie chcą leczyć się za pieniądze - jak najbardziej mają takie prawo i nalezy im to umozliwić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ciągle mamy do wyboru państwową służbę zdrowia:) Nikt nigodo nie zmusza do porodu w prywatnym szpitalu:) Jak kogoś stać to się leczy jak nie idzie do państwówki. Świetny pomysł z tym szpitalem sama planuję dziecko w najbliższej przyszłości na pewno skorzystam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie jakaś alternatywa dla państwowych szpitali, w których warunki często są wręcz tragiczne. Wole zapłacić i mieć gwarancję dobrej obsługi, niż dawać pieniądze w kopercie pod stołem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomassino napisał:
Nareszcie jakaś alternatywa dla państwowych szpitali, w których warunki często są wręcz tragiczne. Wole zapłacić i mieć gwarancję dobrej obsługi, niż dawać pieniądze w kopercie pod stołem [/quote] [quote name='tomassino' timestamp='1346309731' post='668778'] Nareszcie jakaś alternatywa dla państwowych szpitali, w których warunki często są wręcz tragiczne. Wole zapłacić i mieć gwarancję dobrej obsługi, niż dawać pieniądze w kopercie pod stołem
... i tu jesteś w błędzie! Już nie raz słyszałem o tym,że kliniki i szpitale prywatne "otumaniają" ludzi pięknym wyglądem takiej prywatnej kliniki -piękne czyściutkie kafelki,etc.,a oszczędzają -a wręcz sknerzą na czym tylko popadnie! Moja żona chodziła pól roku temu do prywatnego stomatologa, "parę zł" poszło i o mało nie umarła na zakażenie z powodu brudnych narzędzi lub choroba wie czego tam jeszcze. W ostatniej chwili przed świętami poszliśmy do Instytutu Stomatologii i "otrzymaliśmy" usługi na wysokim poziomie. Myślę,że prywatny szpital na początku będzie świadczył usługi na wysokim poziomie (aby ludzi "przyciągnąć") ,a potem będą sknerzyć na czym popadnie. Sprawa jest banalnie prosta: ile prywaciaż zaoszczędzi na pacjentach -tyle wpadnie mu do kieszeni. Myślcie trochę! -myślenie nie boli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rodziłam w Lbn przy Lubartowskiej i (mimo że niw mam dużych wymagań) mam taką traumę, że zrezygnowałam z większej rodziny, o jakiej marzyłam. Nie wyobrażam sobie takiej rzezi po raz drugi. Mimo upływu kilku lat na samą myśl trzęsę się i płaczę. Wiadomość o prywatnej porodówce, to dla mnie nadzieja. Zapłaciłabym nawet drugie tyle co kosztuje poród, żeby mieć płatną cesarkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...