Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie jest coraz bezpieczniej. Statystyki policji

Utworzony przez marek w, 4 kwietnia 2011 r. o 14:46 Powrót do artykułu
Cos w tym jest, że w Lublinie nie jest źle. Oberwałem w Zagrzebiu, okradli mnie w Rzymie, stłuczke miaałem pod Monachium, a oszukali mnie w Londynie. W Lublinie nic mi sie nigdy nie przytrafiło, a mam 32 lata:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz fart [: nie wiem, może teraz pora taka, ciepło się budzi do życia, ale co rusz się słyszy i czyta, że coś niefajnego się dzieje. W końcu to też statystyki za ubiegły rok, teraz będzie gorzej :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam tylko kiedyś, raz oberwałem na Kalinie, a poza tym to Lublin jest ok. Najgorzej pod tym względem jest chyba w Radomiu. A o policji zmieniłem zdanie, jak odnaleźli mój skradziony rower...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście statystyki piękne....jak się weźmie pod uwagę wlepione mandaty za piwko....żałosne. Rozumiem że powinien dostać madat spożywający ten złocisty napój jeśli by był pijany,lub się awanturował, ale jak normalny człowiek wyjdzie w piękną pogodę na piwo na osiedle i dostaje mandat "bo tak" to to jest śmiechu warte...I jak tu ludzie mają mieć szacunek do Policji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Herr Flik napisał:
Oczywiście statystyki piękne....jak się weźmie pod uwagę wlepione mandaty za piwko....żałosne. Rozumiem że powinien dostać madat spożywający ten złocisty napój jeśli by był pijany,lub się awanturował, ale jak normalny człowiek wyjdzie w piękną pogodę na piwo na osiedle i dostaje mandat "bo tak" to to jest śmiechu warte...I jak tu ludzie mają mieć szacunek do Policji?
jezeli by sie awanturowal, bo pijany spokojny nikomu nie zawadza, to jego sprawa jak dojdzie do domu. na ulicy widzi sie rownie odrazajace rzeczy, o zgrozo! - trzezwe .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...