Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie powstanie tor motocrossowy

Utworzony przez M, 30 grudnia 2008 r. o 06:59 Powrót do artykułu
tu wydamy kilkaset tys tu wydamy kilkaset tys....zabawa przednia tor dla croosu gdzie indziej dla roweów...pytanie gdzie baseny ,gdzie stadion.Gdzie miejsce dla gier zespołowych których prawie w lublinie nie ma.Zamamiętamy pisowi i po żużel zapamiętamy Motor...wybory niedługo.A tak na marginesie dziwne że z tym torem tak się interesują bo radni są z po a w okół budowy stadionu i basenów głucha cisza.Stadion jest potrzebny by szukac inwstora inaczej będziemy grać po 3-4 lidze...(wielki prestiż dla miasta, kóre nic nie zroobiło by pomóc piłkarzom)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam o sporcie tzw. "kwalifikowanym", czyli zawodowym, czyli komercyjnym że potrzeba mu wsparcia z publicznych pieniędzy... to mnie się nóż w kieszeni otwiera... CROSS niech sam buduje tor! MOTOR niech zdobędzie sponsorów a nie liczy na drapane z miasta (no ale wiadomo o sponsora trudno dziś w dobie afer łapówkarskich) a żużlowi działacze też niech się skupią jak zarobić pieniądze na tym co robią a nie liczą na łatwy grosz z kasy publicznej! Ja chcę by moje peiniądze szły na infrstrukturę sportową ale dla ludzi a nie dla wybrańców! p.s. po co nam stadion jak nikt rozsadny nie pójdzie tam na mecz póki szalikowcy "rządzą" na trybunach. Panie Prezydencie NIE dla ukrytych dotacji do pseudo społeczników zwanych działaczami sportowymi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezio od bzdetów - krzywe chodniki, bądż ich zupełny brak, koślawe ulice, Trasa Zielona , ul. Muzyczna itd to zadania nie na głowę prezia. 500 tys. nie pieniądz. A co tam - na dodatek nie mój !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE RZĄDZĄ .ULICE DZIURAWE A CI WYDAJĄ NASZE PIENIĄDZE NA PRYWATNE ZACHCIANKI WIĘCKOWSKIEGO I PIĄTKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie Wasilewski dziękujemy za spełnienie obietnic wyborczych.Aquapark,tunel pod Al.Racławickimi i inne obiekty i obietnice zostały już zrealizowane,Dobrze że jesteś tak gospodarny,że masz również środki na inwestycje których nie planowałeś.Zanim jednak to zrobisz, przejdź się po mieście piechotą ,porozmawiaj ze swymi wyborcami jak również z tymi którzy na Ciebie nie głosowali.Być może dowiesz się że oczekiwania mieszkańców są inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TO JEST DOBRE I POTRZEBNE TO NIECH KTOŚ WYDZIERŻAWI TERFEN OD MIASTA LUB WYKUPI A NASTĘPNIE NIECH WYBUDUJE TOR, TO NIE JEST SPORT MASOWY WIĘC NIE POWINIEN BYĆ OPŁACANY Z PODATKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko moi mili jest dla ludzi, gdyby taki tor powstał na pewno chętnie bys pooglądał zawody na światowym poziomie jak np. w Holandii. moim zdaniem jego budowa powinna być powiązana z budową stadionu piłkarskiego, ziemie z wykopu stadionu dać na tor crossowy, oba wybudować z dala od miasta, z 4 pasmową drogą dojazdową. a może by tak stadion i tor crossowy ulokować obok lotniska ?? w końcu uciążliwe i tak by to było, a tak to chociaż w jednym miejscu z dobrą infrastrukturą szum odlatujących samolotów zagłuszyłby silniki motocykli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu zakładacie, że wszyscy mają płacić za ten tor? Bo tak przecież jest - publiczne pieniądze, to Nasze pieniądze z Naszych podatków. Mnie Cross nie interesuje i w głębokim poważaniu mam ich zawody czy to rangi lokalnej, czy Światowej. Dlaczego? Dlatego, że mnie to NIE INTERESUJE. Tak samo jak piłka nożna. Mnie np. interesuje motoryzacja i chciałbym publiczny tor samochodowy. Ile osób ma swoje auto, a ile ma motocykl crossowy? Jeśli jedyny tor w regionie, czyli raptem kartingowy na Zemborzyckiej jest płatny i prywatny, to dlaczego niby tak ma nie być z obiektem, z którego korzystają motocykliści tylko crosowi. Bo przecież zwykli miłośnicy dwóch kółek, Ci jeżdżący po Lublinie sprzętem szosowym, też organizują sobie spotkania na torze kartingowym, albo na lotnisku w Ułęży. Dlatego pytam retorycznie - gdzie tu sens i logika? Lekką ręką daje się pieniądze na zachcianki radnego, gdy tyle innych potrzeb SPOŁECZNYCH jest dookoła. Żaden klub sportowy nie powinien być dofinansowywany! Od tego są składki członkowskie! Są klub sportów walki, strzelectwa, motocyklowe, samochodowe, piłka, żużel - czemu one są dyskryminowane? Nie stać Nas dawać wszystkim i dobrze, bo NIE NALEŻY dawać. Kto chce, ten sam zapłci za swoje hobby/pasję. Te pieniądze powinny iść na DROGI i CHODNIKI, jak paru czytelników już zasugerowało. Na coś z czego korzystamy WSZYSCY. To jedyna sprawiedliwa inwestycja PUBLICZNYCH, czyli NASZYCH pieniędzy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze dodam, że ludzie, których stać na motocykl crossowy, którym legalnie nie można jeździć po ulicach, a więc po prostu zwykła zabawkę kosztującą średnio 10-20tys zł, tak samo stać na zrobienie zrzutki na tor. 5tys od łebka i jest 500tys na tor. Przecież to można rozbić na parę lat, więc koszt będzie dla nich niezauważalny. Sam znam parę osób bawiących się w ten sport - lekarze i młodzieńcy z bogatych rodzin - tak więc tragedią dla nich taka wspólna inwestycja nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie trasa rowerowa która miała połączyć wszystkie uczelnie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tyle kasy na to badziewie, bo synalkowie panów na stołkach nie mają gdzie jeździć. O stadionie cisza. Nie lepiej dać te pieniądze piłkarzom, żużlowcom, czy wziąć się za budowę pływalni.kto ogląda ten cross? W naszym mieście nie ma tradycji i mało ludzi na to przychodzi. Jak pan Piątek chce promować synów to niech im koło domów tor wybuduje. Jak można pieniądze podatników przeznaczać na zachcianki garstki ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborco - pamietam podczas wyborów, o tym, że obecny prezydent Lublina czyni zwyczajną prywatę na rzecz swoich radnych z naszych czyli wyborców i podatników zarazem pieniędzy !!! Wiadomo, że tor bedzie rządzony przez klan Piatko-Więckowskich, dla których będzie on w istocie prywatnym poletkiem dla swojej rozrywki i ich synków, którzy robia karierę w tym ekskluzywnym i wąskim liczebnie "sporcie". Tacy bogacze, biznesmeni a wyciagają ręce po publiczną kasę na swoje prywatne zachciewajki i jeszcze szermują hasłami o publicznej użyteczności czegoś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...