Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie trwa Ludowy Opłatek PSL 2010

Utworzony przez tomasz, 14 stycznia 2010 r. o 13:17 Powrót do artykułu
NIEROBY- POLSKIE ROLNICTWO UPADA A WY SIĘ BAWICIE, CO WAS OBCHODZI SPADEK CEN ŻYWCA, FIRMY OSZUSTÓW KTÓRZY NIE PŁACĄ ZA TOWAR, SPEKULANCI!!!! OBSADZILIŚCIE KOLESIAMI NIEUDACZNIKAMI STANOWISKA W AGENCJACH ROLNYCH, BAŁAGAN I BRAK FACHOWOŚCI!!!! ŻENADA! BRAK HONORY I JAKICHKOLWIEK ZASAD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwijajcie sztandar. Muzeum Historii Ruchu Ludowego czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHŁOPY WŁÓŻTA CZOPY BĄDZTA CUJNE A POWIĄŻTA SIE TAM BO SIE POGUBITA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL ROBIĄ ZJAZD Z WLADEMAREM NACZELNYM WIEŚMAKIEM RP???LULBIN: ZERO INWESTYCJI,ZERO POMYSŁÓW NA ROZWÓJ,KIESKIE DROGI,BRUDNE ULICE, TYLKO DUŻO WIEŚNIAKÓW TU PRZEBYWA I WIEŚNAIKI NAMI RZADZĄ..A CO DLA WIESNIAKA NAJWAŻNIEJSZE: KÓŃ, ŁOBORA, FESTYN POD KOSCIEŁEM, ŻAS DLA DECYDENTA Z PSLa:CIEPŁY STOŁEK W URZEDZIE,RAUTY, NIC NIE ROBIENIE I ŚWIĘTY SPOKÓJ..KADRY MAMY MIERNE W SAMORZĄDACH TO I MIERNE DECYZJE PODEJMUJĄ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miastowy z Lublyna sie łodezwoł. Cieć którego dziadek sochom łoroł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje z okazji tak miłego spotkania rodziny PSL i sympatyków. a pis da komu więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie wiedziałem wcześniej, może by mi się udało jakiś granat skombinować i przez okno wrzucić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekkomane44 napisał:
PSL ROBIĄ ZJAZD Z WLADEMAREM NACZELNYM WIEŚMAKIEM RP???LULBIN: ZERO INWESTYCJI,ZERO POMYSŁÓW NA ROZWÓJ,KIESKIE DROGI,BRUDNE ULICE, TYLKO DUŻO WIEŚNIAKÓW TU PRZEBYWA I WIEŚNAIKI NAMI RZADZĄ..A CO DLA WIESNIAKA NAJWAŻNIEJSZE: KÓŃ, ŁOBORA, FESTYN POD KOSCIEŁEM, ŻAS DLA DECYDENTA Z PSLa:CIEPŁY STOŁEK W URZEDZIE,RAUTY, NIC NIE ROBIENIE I ŚWIĘTY SPOKÓJ..KADRY MAMY MIERNE W SAMORZĄDACH TO I MIERNE DECYZJE PODEJMUJĄ!!!!
wynajeli sobie hale a ty wyskakujesz ze lublinem rzadza wiesniaki hahahaha brak mi slow na was internetowi napinacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie tylko zastanawiam czy pani wojewoda, prezes krus w godzinach pracy oplacanych przez podatnikow powinny sie zajmowac udzialem w partyjnych imprezkach? nie wydaje mi sie. choc z drugiej strony chlopski elektrorat i tak zadnych podatkow nie placi wiec maja w powazaniu za czyje pieniadze bawi sie ich "elyta" a swoja droga to ruch ludowy trwa 115 lat glownie dlatego ze chlopstwo zawsze sie dostosuje do tej strony z ktorej wieje wiatr- czarni czy czerwoni, lewica czy prawica oni zawsze sa przy korycie , tak jak niezatapialny waldek specjalista od wszystkiego- od sikawki strazackiej do komputerow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obleźli urzędy i stanowiska w regionie jak zielona zgnilizna. Cel istnienia tego tego towarzystwa to stołki pod du..ą dla siebie, szwagra i kolesi. Niczego nie potrafią, tylko namnażają się na stanowiskach. Dlatego Lubelszczyzna to największe zadu..ie w UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo znikną ze sceny politycznej. PO wchodzi na wieś. Poseł Palikot tworzy komitety gminne i powiatowe do odbicia władzy w woj. lubelskim z rąk tzw. ludowców. Po wyborach zabiorą się za KRUSY i inne synekury PSL-u. Sygnał do dobicia PSL da izba skarbowa (egzekucja 18 mln zł za nieprawidłowości w rozliczeniu kampanii wyborczej do Sejmu z 2001 r.). Wreszcie wiejska wataha przejdzie do lamusa historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzenia Piotrusiu P, marzenia......tylko tyle Ci pozostało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Be Piotruś napisał:
Marzenia Piotrusiu P, marzenia......tylko tyle Ci pozostało
Marzenia nic nie kosztują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zobaczymy. Najpierw zaczną egzekucję długu i odbiorą wam KRUS. Za kila miesięcy się przekonacie Towarzysze Arbuzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sad napisał:
Szkoda że nie wiedziałem wcześniej, może by mi się udało jakiś granat skombinować i przez okno wrzucić....
Nic nie straconego.Przygotuj się do przyszłego roku : kup granat u Ruskich, wsadź do swoich portek i zdetonuj (dla sprawdzenia czy nie fuszerka). Jak zadziała i ........ "coś" Ci jeszcze zostanie w portkach, to będziesz gotowy w 2011 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mafia pseudoludowa schodzi powoli ze sceny politycznej - pseudoludowa bo synalki i córusie "ludowe" to już mają posiadłości z basenami i ogrodami zimowymi pod warsiawką jak nie wiedzą co to są ogrody zimowe - to wyjaśniam - to nie są pałace zimowe - to jest wersja dla chłopskich synów - coś pomiędzy szklarnią a kaplicą bo tam też częstokroć "osoby duchowne" wypijają ludową wódeczkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obornik się rozprzestrzenia - napisał Dz. Wsch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PRZYSZŁYM ROKU PROPONUJĘ ZAOBSERWOWAĆ NIE HALE MOSIR ,ALE NOCNĄ BIESIADE OJ BEDZIE CO OPISYWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem na tym spotkaniu i widziałem jak sie bawi klicha na czele z zycinskim. nastepnie przenosiny do szalonego koguta w dominowie. nie powiem nie wszyscy są zdemoralizowani i zaslepieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...