Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
śmieszne jest to zamazywanie na zdjęciach tablic samochodów przez redakcyjnych grafików ? czy są one tajne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie tylko jak wspomniano w artykule korek zaczyna się już na wysokości ul. tarasowej przy stokrotce, a czasem nawet na Sławinkowskiej...tak więc sam dojazd do ulicy Poligonowej nadal będzie problemem dla wielu osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona napisał:
Wszystko fajnie tylko jak wspomniano w artykule korek zaczyna się już na wysokości ul. tarasowej przy stokrotce, a czasem nawet na Sławinkowskiej...tak więc sam dojazd do ulicy Poligonowej nadal będzie problemem dla wielu osób
a czy pomyślałaś, że gdy będzie nowe połączenie pomiędzy Koncertową a Poligonową to nie tylko Ty będziesz chciała tamtędy przejechać? Połowa stojących codziennie w korku pod stokrotką pojedzie nową trasą a co się z tym wiążę, korek do północnej będzie o połowę krótszy a więc i do poligonowej o połowę czasu będziesz szybciej docierać. pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aby ułatwić skręt w Poligonową dla jadących od ul.Sławinkowskiej należałoby poszerzyć ul.Willową i zrobić pas dla lewoskrętów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIADUKT, WIADUKT, WIADUKT. Może "nowa wadza" wreszcie to zrozumie, że z biznesem należy się układać i wykorzystać jak coś chce dla miasta zrobić.Mam nadzieję, że zainteresowani wiedzą o czym piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy aby nie stać w korku na Wyrwasa/Ducha pojadą Poligonową a następnie Koncertową gdzie napotkają na korek pod kościołem K.Jadwigi w tym momencie nie jest też tam łatwo wyjechać i jedzie dużo samochodów przez co tworzą się korki, a jak dojada kolejne auta, to droga władzo trzeba by się zastanowić nad realizacją świateł na skrzyżowaniu Koncertowa/Kompozytorów. Obecnie są problemy na skrzyżowaniu Wyrwasa/Ducha a po realizacji ul.Zelwerowicza powstaną problemy na dwóch skrzyżowaniach co nie rozwiąże problemu a wzrośnie do rangi dwukrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem Lublina jest brak skomunikowania na linii północ-południe. Dokładanie kolejnych ulic w kierunku wschód-zachód spowoduje tylko przesunięcie korków w inne miejsca. Czechów jest dzielnicą w zasadzie odciętą od świata w godzinach szczytu. Całkowicie zakorkowana Północna, Poniatowskiego, Smorawińskiego, Związkowa. Połączenie Poligonowej z Koncertową przekieruje ruch właśnie w najbardziej zakorkowane miejsca. Ten kto powiedział "Nowa droga odciąży zakorkowaną ul. Ducha i ułatwi mieszkańcom os. Botanik dojazd do śródmieścia." nie zna kompletnie sytuacji. Ciekawe jak z Koncertowej dojechać sprawnie do śródmieścia? Kosmowskiej do Północnej? A może Kompozytorów Polskich do Lubomelskiej przez zakorkowane rondo i skrzyżowanie z Północną? Nie? To może Poniatowskiego? Rozwiązaniem jest wyłącznie bezkolizyjne skrzyżowanie Solidarności-Sikorskiego-Ducha. Neleży też powoli przyzwyczajać się do tego, że do śródmieścia miasta nie wjeżdża się samochodem. Powinny powstać parkingi w okolicach Solidarności-Dolna 3 Maja-Wodopojna, stamtąd na Krakowskie Przedmieście jest kilkaset metrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na osiedlu Botanik, nigdy nie widziałem korka do Stokrotki a w największym korku stałem ze stoperem w reku 7 minut do wyjazdu w Solidarności więc bez przesady....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kikA napisał:
Mieszkam na osiedlu Botanik, nigdy nie widziałem korka do Stokrotki a w największym korku stałem ze stoperem w reku 7 minut do wyjazdu w Solidarności więc bez przesady....
zazdroszczę w takim razie godzin pracy mieszkaniec Botanika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zazdroszczę w takim razie godzin pracy mieszkaniec Botanika
Hmmm dziwne, wyjeżdżam z Botanika codziennie miedzy 6 - 9 więc nie wiem co za halo, owszem jak zasypie snieg to korek jest ale bez przesady, posuwa się w miare raźno, w Lublinie jest co najmniej 10 miejsc gdzie stoi się dłużej. Może jesteś jednym z tych cwaniaków smigających bocznmiy uliczkami co się starają wepchnąć w kolejke na dole robią oczy a'la kotek ze Shreka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...