Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W MPK nawet kara podrożeje

Utworzony przez opi, 18 czerwca 2008 r. o 08:17 Powrót do artykułu
Może ceny biletów są jedne z najniższych w kraju, ale komunikacja miejska też plasuje się na ostatnim miejscu co do punktualności i połączeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDYBY TO CO NAZYWANE JEST AUTOBUSAMI RZECZYWISCIE NIMI BYŁO, PRZEŁKNĄŁBYM PODWYŻKĘ CEN BILETÓW ALE JEŚLI JA MAM PŁACIĆ ZA COŚ CO ZA CHWILE SIĘ ROZSYPIE, ŻŻARTE RDZĄ AUTBUSY, ZA MARNOTRWSTWO, PSIOWSKIE RŻADY W MPK TO MÓWIĘ NIE,NIE!!!DOSYĆ OKRADANIA LUBLINIAN!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopłata u kierowcy? Może być (tylko dlaczego aż 40 gr, czy kioskarze też tyle dostają?), ale tylko na warunkach takich, jak kiedyś (nie wiem jak teraz) było na PKP: jeśli podróżny wsiada na przystanku, na którym można kupić bilet, to jest dopłata; a jeśli nie można kupić biletu (brak kasy/kiosku lub nieczynny) to bez dodatkowej opłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Prezydent nie zgadza się na dodatkową opłatę za kupowanie biletu u kierowcy.Autobus to nie kiosk,a jak ktoś kupi sporadycznie bilet u kierowcy,to niech dopłaci 50gr.Znam z widzenia osobę która codziennie kupuje bilet w autobusie.Czy kupienie kilku biletów w kiosku powoduje znaczne "zamrożenie"pieniędzy?Są bardzo częste przypadki,gdzie na jednym przystanku bilety kupuje kilka osób.Co do podwyżek,to oszczędności należy szukać gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że Prezydent nie ma racji, lubię go,ale co on może powiedzieć, skoro nie jeździ autobusami (no, może sporadycznie). Ludzie wolą kupić u kierowcy nie wiem dlaczego. Na weekendach jest najgorzej, stoi ok. 5 osób na każdym przystanku, wszyscy po bilety niech na każdego kierowca poświęci 10sekund. To jest minuta opóźnienia na każdym przystanku, a za opóźnienia opierniczani są kierowcy i to najczęściej przez tych co tak nagminnie kupują bilety w autobusie. Uważam, że cena 20gr drożej niż w kiosku byłaby OK. Albo powinien być zakaz sprzedawania biletów od poneidziałku do piątku do godziny 18. Teraz na każdym przystanku jest kiosk, jeśli nie na przystanku to w promieniu kilku metrów. Do 18 kioski są czynne najbidniej. Zresztą bez przesady. Człowiek raczej wie, że będzie jechał autobusem, co mu szkodzi kupić bilet wcześniej? szkoda mi tych kierowców i sie nie dziwie że czasami nie chcą sprzedawać. 20gr to dobra cena podwyżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem ludzi którzy chca dopłat do biletów kupionych u kierowców. Zawsze macie bilety przy sobie? Absurd. Po co sobie życie utrudniać? Normą jest, że bilet można kupić u przewoźnika-patrz transport w Londynie, patrz PKS. A podwyżki cen i poparcie ich przez prezia to skandal. Jakość usług też sie polepszy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety najtańsze w kraju. Spoko, ale zarobki też mamy najniższe! Rzygać mi się chce na to miasto, które w ogóle się nie rozwija, a cały czas porównuje się do innych miast, ale nie w tych kwestiach co powinno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już nie mam wątpliwości - przesiadam się na prywatne (za 1zł) wszędzie tam, gdzie kursują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...