Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
60 tyś w pi..., gdzie te komary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pójdzie wszystko w pisdu !!!!  na ośmiorniczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestuję przeciwko niszczeniu życia , takiemu komarobójstwu na masową skalę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkomarzanie ? czy to nie jest to samo co odkomuszanie ? czy to nie jest poprostu walka z  komuszką zakażną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma deszczu, nie ma komarów, ale robi się odkomarzanie. Chyba ktoś musi zarobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku niepotrzebne... jakoś nikt nie przewidział takiej sytuacji że komarów będzie jak na lekarstwo ;) No ale wiadomo - przetargi, procedury, rok wcześniej trzeba załatwiać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należy przeprowadzić walkę z owadami, zwłaszcza w okolicach ratusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zrobić odżuczanie w okolicy Ratusza, przecież w tym roku nie ma komarów ale krewni królika muszą zarobić na układach z Ratuszem, przepraszam to się nazywa ,,zamówienia publiczne,,. :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dwóch miesięcy nie widziałem komara, znaczy wzrok mi się zepsuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dwóch miesięcy nie widziałem komara, znaczy wzrok mi się zepsuł.
Czy widziałeś,czy nie widziałeś POlszewicy i tak pieniądze muszą wydać....................chociażby na ośmiorniczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...