Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W środę (22.10) zapraszamy na czat z Dorotą Polz-Gruszką

Utworzony przez Przemysław Leniak, 18 października 2014 r. o 18:36 Powrót do artykułu
znów złamiecie kodeks wyborczy czy tym razem będzie info jaki komitet opłacił ten materiał wyborczy? wspomnijcie że wysłaliście mi ofertę handlową w której taki czat kosztuje 1000 zł  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gównianej partii się bujasz panie Leniak skoro wystawiła cię na1.miejscu i nie chce ci nic opłacić w mediach tylko musisz tak jęczeć z zazdrości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PPS mnie wystawił - w nieco innym znaczeniu niż piszesz ale faktycznie zachowali się po gówniarsku a na 1 miejscu jestem listy komitetu wyborczego wyborców a nie partii ... problem nie tkwi w kasie - choć 1000 zł za czat to cena jak za słynne cudowne garnki na reumatyzm P. Gruszka zyskała by więcej pisząc na forum sama ;-) oczywiście gdyby nie bała się tych wszystkich internetowych faszystów i ich "agresji" słownej i memowej ;-) ... płatne materiały wyborcze muszą być oznaczone od kogo pochodzą to raz a dwa że kasa na nie musi płynąć z konta komitetu... ... znaczy - jeśli ktoś chce być w zgodzie z przepisami oczywiście jak wiadomo nie każdy chce  niektórzy wolą pokazywać że prawo dla nich nie jest ważne...  
Ostatnio edytowany 18 października 2014 r. o 22:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani wypadła bardzo słabo podczas debaty radia tok słuchałem własnie nagrania- zastanawiający jest fakt następujący-osoba, która nie wie nic co się w mieście dzieje, co ile kosztuje, jakie są realizowane inwestycje, o niczym nie ma pojęcia, dla mnie mieszkańca to szok, oczywiście kłania się również brak znajomości prawa jak czytam w artykule, tak nie powinno być, to żałosne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Dorotka masz ładnego kotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promowanie kolejnego pólgłowka od kazirodztwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za baba, że jest w dzienniku wschodnim co drugi dzień? ta gazeta nigdy nie była najwyższych lotów, ale ta nachalność robi się już nie do zniesienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co zapraszać Panią, ktora nic nie wie, bo bedzie miała od tego ekspertów w ratuszu, no chyba, ze cos sie jednak dowiedziała, np. że lokali ot tak rozdawać za darmo miasto nie może:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchałem debaty kandydatów w TŁOK FM słabizna, cenzura, żenada i zero merytoryki - dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tak wszyscy na tego czata się rzucili, bo pytania wygodne i jak Pan leniak pisze, ze za czat się płaci to już teraz mnie nie dziwi dlaczego pan Muszyński nie odpowiadał na niewygodne pytania tylko takie pitu pitu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety takich mamy kandydatów, tylko Żuk sensowny i bynajmniej umie się wypowiadać publicznie, pozostali kandydaci szkoda słów, ludziska pomyślcie przed głosowaniem Ci ludzie bedą nas reprezentowali w całym kraju i zagranicą, niech chociaż potrafią się wysłowić i zdanie z sensem ułożyć, bo z tym nawet mają kłopot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety takich mamy kandydatów, tylko Żuk sensowny i bynajmniej umie się wypowiadać publicznie, pozostali kandydaci szkoda słów, ludziska pomyślcie przed głosowaniem Ci ludzie bedą nas reprezentowali w całym kraju i zagranicą, niech chociaż potrafią się wysłowić i zdanie z sensem ułożyć, bo z tym nawet mają kłopot.
A teraz idź do biblioteki, pożycz sobie słownik języka polskiego, twórz na haśle "bynajmniej" i walnij się w głowę trzy razy. Potem wróc i komentuja dalej. Bo Twój wpis brzmi przekomicznie - sam się wysłowić nie potrafisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co zapraszać Panią, ktora nic nie wie, bo bedzie miała od tego ekspertów w ratuszu, no chyba, ze cos sie jednak dowiedziała, np. że lokali ot tak rozdawać za darmo miasto nie może:)
a zajrzałeś człowieku chociaż raz do jej programu, że wiesz, ze nic nie wie ???  Pan Żuk na debatę przyszedł cały obładowany danymi i liczbami oraz wykresami. Przeczytać z kartki każdy potrafi, którą pewnie przygotowali mu doradcy/eksperci z Ratusza. Czasem warto pomyśleć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PPS mnie wystawił - w nieco innym znaczeniu niż piszesz ale faktycznie zachowali się po gówniarsku a na 1 miejscu jestem listy komitetu wyborczego wyborców a nie partii ... problem nie tkwi w kasie - choć 1000 zł za czat to cena jak za słynne cudowne garnki na reumatyzm P. Gruszka zyskała by więcej pisząc na forum sama ;-) oczywiście gdyby nie bała się tych wszystkich internetowych faszystów i ich "agresji" słownej i memowej ;-) ... płatne materiały wyborcze muszą być oznaczone od kogo pochodzą to raz a dwa że kasa na nie musi płynąć z konta komitetu... ... znaczy - jeśli ktoś chce być w zgodzie z przepisami oczywiście jak wiadomo nie każdy chce  niektórzy wolą pokazywać że prawo dla nich nie jest ważne...   co za bzdura, czat nie jest odpłatny!!! proszę nie wprowadzać opinii publicznej w błąd!!  Był Pan gościem kiedyś tego czatu, że wypisuje takie farmazony? Kandydaci są zapraszani jako goście, nie płaca za to i nie są zobligowani do zamieszczania żadnych sformułowań typu "sfinansowano z..."
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...