Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
u mnie w lecie na ogrodzie leżały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organowa, Milenijna, wąwóz obok - tu jest dużo lisów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lisy i bociany to największe szkodniki w przyrodzie. W Polsce jest ich zdecydowanie za dużo. W Europie ekolodzy pilnują aby się to nie rozpleniło. U nas lisy się szczepi a bocian jest święty. I mamy problemy na własne życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ul.Zemborzyckiej przy stacji Auto Gazu obok ul Południowej widziałem pięknego rudzielca, przychodzi tam na tereny hurtowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech przegoni ich SIELEWICZ MAGDALENA ze straży miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Londynie jest około 200 000 lisów, sam nie raz mijałem te osobniki. Nikt nie chce się ich pozbywać chociaż potrafią porozrzucać śmieci po ogrodzie lub podwórku. Po prostu sobie żyją podobnie jak inne zwierzęta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów ta ślePOwata babina od Łysonia pieprzy 3 po 3. Lisy są i w Londynie ale tam władza kazała kręcić filmy z lisami i nawet w Polsce pokazują te filmy często. Fauna wróciła na swe dawne ziemie, które zajęte są od ca 30 lat przez ludzi. Na Skarpie 33 lata temu jak zamieszkałem co częstymi gośćmi na balkonach były: wróble, sikorki, szczygły. Od 20 lat nie widzę już na balkonie w/w ptactwa. Mnie jest z tym brakiem ptaszków żle ale są i Tacy co walczę, żeby ptaki nie przylatywały na balkony. Jeden z handlowców reklamuje w sprzedaży długie kolce przeciw ptakom. Hitler jak siadł na stołek to wysyłał do młodzieży z Hitlerjugend apele, żeby dla dobra Vaterlandu zabiła a to kanarka a to kota a to psa i wtedy będzie w przyszłości wzorowym Szkopem. Rzeczywiście jak pisał kiedyś poeta Heine:" Naród co pali książki będzie palił ludzi". Okazało to się prawdą a szkoda. Oby te obecne nasi lubelskie inicjatywy niszczenia fauny POszły w zaPOmnienie. Bo wyborcy POgonią Tych naprawiaczy jak Bula i sektę "Pancernej Brzozy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów ta ślePOwata babina od Łysonia pieprzy 3 po 3. Lisy są i w Londynie ale tam władza kazała kręcić filmy z lisami i nawet w Polsce pokazują te filmy często. Fauna wróciła na swe dawne ziemie, które zajęte są od ca 30 lat przez ludzi. Na Skarpie 33 lata temu jak zamieszkałem co częstymi gośćmi na balkonach były: wróble, sikorki, szczygły. Od 20 lat nie widzę już na balkonie w/w ptactwa. Mnie jest z tym brakiem ptaszków żle ale są i Tacy co walczę, żeby ptaki nie przylatywały na balkony. Jeden z handlowców reklamuje w sprzedaży długie kolce przeciw ptakom. Hitler jak siadł na stołek to wysyłał do młodzieży z Hitlerjugend apele, żeby dla dobra Vaterlandu zabiła a to kanarka a to kota a to psa i wtedy będzie w przyszłości wzorowym Szkopem. Rzeczywiście jak pisał kiedyś poeta Heine:" Naród co pali książki będzie palił ludzi". Okazało to się prawdą a szkoda. Oby te obecne nasi lubelskie inicjatywy niszczenia fauny POszły w zaPOmnienie. Bo wyborcy POgonią Tych naprawiaczy jak Bula i sektę "Pancernej Brzozy".
Dlaczego ty debilu komentujesz z dużymi literami PO i PIS. Prawie zawsze znajdzie się gdzieś taki komentarz którego i tak ie czytać nie chce po pierwszym zdaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„wsiedlone” do koła łowieckiego. Zawiozła dla psycholi myśliwych żeby psychopieski trenowały mordowanie. Komu te liski przeszkadzają??? !!!!!! Biedne zwierzątka :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ty debilu komentujesz z dużymi literami PO i PIS. Prawie zawsze znajdzie się gdzieś taki komentarz którego i tak ie czytać nie chce po pierwszym zdaniu.
Korzystam z demokracji i hasła:" dziś każdemu wolno pisać" i ok. Debilami zwij swoich pracodawców a od innych wara sekciarzu "Pancernej brzozy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie interesuje, na co skarżyli się Czytelnicy zgłaszający skargi do Dziennika w sprawie tych lisów. Czy tylko na to, że lisy *są*? Czy może któryś zagryzł Yorka jakiejś kobiecie? Albo polował na gołębie (z których swoją drogą niezła plaga jest)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele lisów ma wścieklizne, po co to wpuszczać spowrotem. Złapać i uśpić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ? A po co to komu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sporo widziałem przez lata na Paganinego :), czasami w zimie nawet jak wyglądałem przez okno :). W Wakacje to dzieci mają zabawę oglądania lisów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Od stycznie do marca trwać ma akcja odławiania lisów (...)".   Mój sąsiad mówi, że lisy najlepiej łowić na zakulkę: - gonimy lisa, gonimy, a gdy będzie już w odległości wyciągniętej ręki, wciskamy mu palec pod ogon i zakulamy.   I lis nasz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lisów się chyba nie odławia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odłowić Tomcia Lisa, uśpić i wywieść do lasu na Białoruś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie lisy, weźcie za d**y samych siebie i wypłoszcie z tego miasta tak żeby w końcu ten nepotyzm się skończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy przyjdzie czas na pisowców? To największa zaraza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lisy i bociany to największe szkodniki w przyrodzie. W Polsce jest ich zdecydowanie za dużo. W Europie ekolodzy pilnują aby się to nie rozpleniło. U nas lisy się szczepi a bocian jest święty. I mamy problemy na własne życzenie.
  Aby do wiosny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...