Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Platfusy są niegodni żeby trzymać polską flagę w ręku. Lepiej niech ją zamienią na flszkę wółdki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic wam nie pomoże, nieudacznicy i zdrajcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpki powinni rozdawać zdrajcy a gdzie Życiński wszystkich z PO widzę a jego nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pisze takie bzdury ... napewno człowiek mający problem z głową ... coś się rozsypało lub zmieniło miejsce w tym pojemniczku na mózg .. to pewnie katolewica z PIS-u lub wierny słuchacz radyja z Torunia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna trójca na zdjęciu- oszustka,nieudacznik i gbur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te akcje ratuszą są poniżej krytyki , rozdali ... 100 flag... pozniej wypłacą sobie 100% premie. robią z lublinianian małpy bydło jakieś. za robotę niech się wezmą bo skansenem stajemy się a nie flagi rozdawać. no brak słów na tą pełowska chołotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty osobom juz dziekujemy ,Polska za 2 miesiące bedzie inna normalna bedzie .ja chce byc wolny i cieszyc sie ze jestem Polakiem gdziekolwiek będe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stac nas podatnikow na to - wszak "nasi" wybrancy zaoszczedzili m. innymi na budowiei nowych i remoncie bedacych poza normami drog. Kiedys rozdawali papier toaletowy i kielbase - teraz kupcza flagami narodowymi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Flagą nie kupisz mojego głosu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto was napuszcza, uczy nienawiści, szczuje, instruuje ... nie bądźcie naiwni, stać was na własne poglądy - nie sterowane radyjem, miejcie własne JA, komuś bardzo zależy aby podzielić Polaków i patriotów ogromnym murem nienawiści, to robota uczytiela z Torunia, wiernego ucznia komunistycznej epoki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd naliczyliście 200 osób?? chyba razem z tą orkiestrą, która grała. A z tego co pamiętam, to 2 maja ub. roku miała się rozpocząć budowa lotniska w Świdniku. Miała...ale przynajmniej flagi dostaliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymoher napisał:
Kto was napuszcza, uczy nienawiści, szczuje, instruuje ... nie bądźcie naiwni, stać was na własne poglądy - nie sterowane radyjem, miejcie własne JA, komuś bardzo zależy aby podzielić Polaków i patriotów ogromnym murem nienawiści, to robota uczytiela z Torunia, wiernego ucznia komunistycznej epoki !
hhihihihi....właśnie. Myślimy zamiast czytamy GW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jo napisał:
hhihihihi....właśnie. Myślimy zamiast czytamy GW.
Nie...problem w tym, że nie myślimy.Działamy pod wpływem chwili, nie kierujemy się rozumem lecz emocjami (oczywiście nie wszyscy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymoher napisał:
Kto was napuszcza, uczy nienawiści, szczuje, instruuje ... nie bądźcie naiwni, stać was na własne poglądy - nie sterowane radyjem, miejcie własne JA, komuś bardzo zależy aby podzielić Polaków i patriotów ogromnym murem nienawiści, to robota uczytiela z Torunia, wiernego ucznia komunistycznej epoki !
przestań czytać wybiurczą i oglądać bezmyślnie tvn !!! MYŚL SAMODZIELNIE, A TAKICH BZDUR NIE BEDZIESZ PISAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Pan Wojewódzki z okazji święta flagi wsadził takową w jakąś psia kupę .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na to zdjęcie, to raczej nasuwa mi się pomysl na " święto plagi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie za dużo tych świąt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem 10.000 flag ale 100? śmiech na sali, jak trzeba dać coś ludziom to oczywiście kasy na to nie ma no bo jak....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
rozumiem 10.000 flag ale 100? śmiech na sali, jak trzeba dać coś ludziom to oczywiście kasy na to nie ma no bo jak....
"Patriotyzm to nie sztandary, to codzienne obowiązki." "Patriota to ktoś kto jak trzeba od ust sobie odejmuje by własną Flagę Narodową mieć, lub szyje ją z własnych koszul lub prześcieradeł" "Kupczenie Patriotyzmem to nic innego jak po Narodowych Trupach iście po władzę" Wybierz sobie cytat najbardziej pasujący do swoich pragnień, marzeń, oczekiwań i wyborczych kandydatów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...