Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zaraz dane wyciekną w tym złodziejskim kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz wyciekną... To po prostu ulatwi nowoczesny marketing. Kiedy nasze dan bedą dostepne, bardzo ulatwimy handel, Bedziemy zawierac umowy przez internet bez swojego udzialu, nie bedziemy musieli fatygować sie odobiscie, żeby zostac naci.agni.etymi czy oszukanymi. To dopiero postep! Wystarczy numer obozowy, przepraszam, pesel, i wszystko jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz wyciekną... To po prostu ulatwi nowoczesny marketing. Kiedy nasze dan bedą dostepne, bardzo ulatwimy handel, Bedziemy zawierac umowy przez internet bez swojego udzialu, nie bedziemy musieli fatygować sie odobiscie, żeby zostac naci.agni.etymi czy oszukanymi. To dopiero postep! Wystarczy numer obozowy, przepraszam, pesel, i wszystko jasne!
  zachwycony nie napalaj się aż tak, 35 lat temu zachwycaliśmy się jak solidarność powstawała i co mam za to, zapierdol do 67 lat (nie wiem czy mi jeszcze nie podniosą) za najniższą krajową, wuj z takim krajem  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...