Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oh, no to w końcu mogę się rozchorować z czystym sumieniem, że nie palę zioła jako przestępca tylko jako człowiek wymagający specjalnej terapii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to dopiero będą kolejki do lekarza :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot będzie wstrzykiwał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu coś śmiesznego na Prima aprilis  :)   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo śmieszne,ludzie zdrowi nigdy nie zrozumieją ludzi chorych, mam tatę chorego na stwardnienie rozsiane, słyszałam o tym leczeniu, mam nadzidę ze będą dobre rezultaty zastosowania marihuany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może istotnie jednorazowe zapalenie marihuany jest nie szkodliwe. Nie jestem lekarzem, nie wiem. Mam 52 lata, za czasów mojej młodości tego nie było. Jeśli palili to głównie studenci (przede wszystkim z wydziału artystycznego i muzycznego). Wydaje mi się jednak, że legalizacja przyniesie opłakane skutki. Po 20-30 latach sytematycznego palenia marihuany z ludzi pozostanie wrak człowieka. Wystarczy popatrzeć na starych, zasuszonych Hindusów, Arabusów i Indian. Mamy swoje specyfiki wypróbowane przez setki lat (wódka, piwo) przy których można się bawić równie dobrze a może nawet lepiej niż po marihuanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niszczenie narodu postępuje wg wyreżyserowanego przez Palikota i PO scenariusza. Wszelki opor zostanie zdławiony przez postępowców o lewackim zabarwieniu. Kościół spycha się z przestrzeni publicznej, aby dać miejsce dla pederastycznej kultury gender. A durnie i zboczeńcy nadal głosują na siły wrogie prawdziwej Polsce i postępowi humanizmu. Ostatnio zaatakowano w sposób bezpardonowy radnych z PiS za ich patriotyczną inicjatywę złożenia u Komorowskiego protestu przeciw manipulowaniu pod płaszczykiem poprawności w sposób wulgarny losami polskich rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 chętnych na kierownika magazynu z tym lekarstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiesz o czym piszesz to lepiej się wstrzymaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...