Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W taki sposób Komitet Obrony Demokracji "wygasił" mandat wojewody lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2017 r. o 18:52 Powrót do artykułu
Młodzieżówka KOD, czyli 65+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uciekł do Chełma na święto SG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na onecie piszą, że było aż 30 osób!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani ONR-u ani Falangi się nie obawiam bo ci mają zasady uzasadnione i oparte na logice ,czego nie mogę powiedzieć o lewactwie, żydobolszewiźmie zawleczonym tu niczym perz na urodzajne pole. Panie Wojewodo komu tu się tłumaczyć ? potomnym tych którzy zamordowali nam Pileckiego ,Siedziakówną, Fieldorfa . Panie Wojewodo nie przejmuj się co mówi zięć : Rojerów, Dziadziów potem przechrzczonych na pożytek UB Dembowskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojewoda nie mogł byc obecny gdyz w tym czasie umowiony był na wizyte w osrodku zdrowia psychicznego na ul abramowickiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Na onecie piszą, że było aż 30 osób!!!
 W dzisiejszej "Panoramie Lubelskiej" (TVP Lublin, godz. 18.30) podano że było "ponad 40 osób", więc ONET niedoszacowuje tej zbieraniny emeryckiej. Są liczniejsi. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz czekamy aż po nocach onr będzie robić czystki rasowe. Rasy ludzkich panóf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cuś sztuk niewiele i starszawe takie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co ma przepraszać ? Przecież mówił prawdę o tych dworusach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej żałosny i polityczny wojewoda ever, skończmy tą szopke, pytanie co dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno temu mówiło się: kodziarze "spadać na drzewo liście pompować"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze im tak po ludzku nie jest wstyd. Przecież oni się kur...wią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zebrało się 15 dziadziusiów kodowych platformersko lewackich oraz bury od nowoczesnego Ryśka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związek Bojowników o Wolność i Demokrację ;) Czy ORMO jakieś ? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Członkowie ONR-u oddawali życie w walce z okupantem a czym zasłużyli się KOD-owcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Boże dziękuję Ci, że urodziłem się w rodzinie nie skażonej myślą lewicową i liberalizmem. Dziękuję, że jestem konserwatystą i religijnym integrystą. Dziękuję, że urodziłem się w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD to może kupę sobie zrobić ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moja mama mówi, że ten wojewoda wygląda jak  prosty chłopek z okolic Bychawy. Bo na tej uczelni to ino takie same som wsioki z wichury podlubelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debile z kodu i zdrajcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...