Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W tydzień stracił prawo jazdy. Uzbierał 30 punktów karnych

Utworzony przez sdf, 3 października 2012 r. o 12:35 Powrót do artykułu
ciekawe za którm razem zdał prawko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wladze wladne za taki stan rzeczy!!!!! Najpierw w d*** ze 20 kaszanek /relikt ZOMO/, a pozniej za jakies 15 lat moze stawac na powtorny egzamin. W miedzyczasie nadzor policyjny i rodzinny!!!!!!! Nie widze mozliwosci poprawy w najblizszym czasie!! No i to by bylo na tyle!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBurek poszalał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioci nie powinni posiadać prawa jazdy. Dobrze, ze podczas tych szaleństw nikogo nie zabił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd się przyznawać, ale też tak jeździłem po zdaniu prawka i to z kilka miesięcy ... na szczęście przez ten mój "młodzieńczy świeżo prawkowy pęd" nikt a nic nie zostało w jakikolwiek poszkodowane, chociaż to było szczęście że nic się nie stało poważnego z takim stylem jazdy później dojrzałem, przestałem być "mistrzem prostej", zaczołem jeździć w miarę przepisowo jak na mądrego kierowce przystało, a swoje aspiracje do zapie*****a przeniosłem w miejsce bezpiecznie, na tor też to polecam młodym zapaleńcom, tylko ciekawe ile jeszcze czasu tor w lublinie będzie w użytku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdf napisał:
ciekawe za którm razem zdał prawko
chyba nie za którym razem a za ile kupił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich półgłówków powinno się utylizować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy młodzi szybko zdają.Potem się okazuje jacy są zdolni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...