Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W woj. lubelskim nie brakuje leków dla chorych na nowotwory

Utworzony przez Karol, 26 kwietnia 2012 r. o 18:15 Powrót do artykułu
Woj lubelskie to chyba najbiedniejsze wojewòdztwo w naszym kraju.Teraz nie mamy lekòw onkologicznych i to jest prawdziwy SKANDAL.Jestem o leczeniu operacyjnym raka jelita grubego,czekam na chemioterapie,ale nie wiem jeszcze co z tego wyjdzie.Znajomi dali mnie adres polskiego lekarza z Niemiec,ktòry ma wielkie sukcesy w leczeniu raka. Niestety prywatne leczenie kosztuje ,a u nas nikt za to nie zaplaci.Ludzie mie mòwili o tych cudownych wyleczeniach aleco z tego,to nie jest dla wszystkich,trzeba do tego odpowiedniej kasy,a ja jej nie mam.Jak chcecie to przeczy tajcie w necie o tycm lekarzu i o tych wyleczeniach pod:""dr.Gordon Theodor komentarze"".,to pisali polacy,ktòrych dr.Gordon wyleczyl z raka.Jestem bardzo smutny,bo niestety nie mam odpowiedniej kasy na taki wyjazd i leczenie w Niemczech,a szkoda-bo wierze w to co ludzie pisali na necie.Biedny zostanie zawsze biednym,a bogaty jest jeszcze bogatszy i dla takiego to nie jest PROBLEM leczenia u dr.Gordona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale od dłuższego czasu nasza służba zdrowia ma problem. Na szczęście istnieje możliwość leczenia się jeszcze  w warszawskich klinikach. Tuta możemy na przykład leczyć objawy raka mózgu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...