Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wahadło przy Borku ruszy jednak w nocy

Utworzony przez Ja, 5 maja 2014 r. o 16:44 Powrót do artykułu
Od jakiej Warszawy ? Co za nieuk pisał ten artykuł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie Warszawa a gdzie Borek........chyba jadac od Lublina lub od Łecznej bylo by poprawniej ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sie czepiota dobze napisoł łot warsawy mijocie wieś lublin a potem wiadukt i potem miasto borek w turcji bedzie. No i źle napisoł cy dobze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieuki to jak widzę komentują. Jadąc nową obwodnicą, osiedle Borek jest od strony Warszawy. Myślenie nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że budowa obwodnicy ułatwi nam wszystkim życie w przyszłości, jednak dzisiejszy ranek = 2 km od kościoła w Turce do Biedronki na Borku w przeciągu 55 minut....Faktycznie "kierowcy jak najmniej odczuli skutki utrudnień"...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można jechać przez Świdnik i się sporo rozładuje,można przez Piaski jeszcze łatwiej ale wszyscy czy z Włodawy czy z Łęcznej tylko tędy i robi się zatwardzenie.Lepiej pojechać 10 km dalej i nie palić paliwa 55 minut w korku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezwzględnie za sytuację która dziś miała miejsce na trasie łęczna-lublin ktoś powinien oberwać. Osobiście stałam w korku 1,5h w samej Turce. Tyle czasu zajął dojazd do świateł w Długim gdzie z kolei zapaliło się zielone a przejechały ledwie 4 samochody. To nie jest normalne i ktoś musi odopowiedzieć za tą sytuację. Ponadto ciekawa jestem jak wielu maturzystów liczących na przewoźników najzwyczajniej w świecie dziś nie dotarło na czas do szkół. Za tego typu korek bezwzględnie ktoś z Zarządu Dróg i Mostów powinien polecieć ze stołka. Natomiast Redakcja powinna przyjrzeć się temu problemowi postarając się stanąć po stronie kierowców jeżdzących codziennie tą trasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, -_- To będzie mega utrudnienie - jakoś trzeba będzie je przeżyćlub wybrać jakiś sensowny objazd ^_^ Dzisiaj do pracy wyjechałam o 6:55. Mieszkam w Turce - do osiedla Borek jechałam 55minut - odległość ok. 3 km. W Lublinie byłam o 8:15. Do pracy spóźniłam się tak zwany akademicki kwadrans.   Wszystkim kierowcom uczęszczającym trasę Łęczna-Lublin i Lublin-Łęczna życzę: dużo spokoju, opanowania i wytrwałości. Pozdrawiam Meg. :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może czas przestudiować mapę w okolicy swojego domu? Ja jeszcze nie mieszkam w Charlężu, dopiero wykańczam dom, a znam 4 różne dojazdy do swojej posesji i nie jestem skazany na stanie w korku z powodu jednego wahadła. A o tym utrudnieniu trąbiono od tygodnia, mogliście się dojazdowicze przygotować. Ale niektórzy nie potrafią inaczej niż jechać prosto przed siebie jak koń pociągowy...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można jechać przez Świdnik i się sporo rozładuje,można przez Piaski jeszcze łatwiej ale wszyscy czy z Włodawy czy z Łęcznej tylko tędy i robi się zatwardzenie.Lepiej pojechać 10 km dalej i nie palić paliwa 55 minut w korku.
Jeżeli ktoś mieszka w samej Turce, to ciężko pojechać przez Piaski czy Świdnik - od jutra czeka mnie objazd przez Sobianowice najwyżej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, -_- To będzie mega utrudnienie - jakoś trzeba będzie je przeżyćlub wybrać jakiś sensowny objazd ^_^ Dzisiaj do pracy wyjechałam o 6:55. Mieszkam w Turce - do osiedla Borek jechałam 55minut - odległość ok. 3 km. W Lublinie byłam o 8:15. Do pracy spóźniłam się tak zwany akademicki kwadrans.   Wszystkim kierowcom uczęszczającym trasę Łęczna-Lublin i Lublin-Łęczna życzę: dużo spokoju, opanowania i wytrwałości. Pozdrawiam Meg. :)
łączę się z Tobą Meg;) - chyba musimy jeździć przez Sobianowice jednak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może czas przestudiować mapę w okolicy swojego domu? Ja jeszcze nie mieszkam w Charlężu, dopiero wykańczam dom, a znam 4 różne dojazdy do swojej posesji i nie jestem skazany na stanie w korku z powodu jednego wahadła. A o tym utrudnieniu trąbiono od tygodnia, mogliście się dojazdowicze przygotować. Ale niektórzy nie potrafią inaczej niż jechać prosto przed siebie jak koń pociągowy...
  Wiem, że trąbiono od tygodnia, cały czas śledzę etapy budowy obowdnicy koło osiedla Borek. Studiowałam mapę wielokrotnie i też znam inne dojazdy do LBN, ale dzisiaj pojechałam tak jak zawsze bo zupełnie zapomniałam o utrudnieniu w okolicy osiedla Borek.. Skleroza w młodym wieku ;) Pozdrawiam Meg  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łączę się z Tobą Meg;) - chyba musimy jeździć przez Sobianowice jednak
Dziękuję ;) z Tobę też się łączę ;) i do zobaczenia na trasie przez Sobianowice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję ;) z Tobę też się łączę ;) i do zobaczenia na trasie przez Sobianowice.
Ale będzie korek w Leonowie ja cię sunę!Łęczniaki jedźta na Świdnik i samolotem dalej.Inne jedźta przez Piaski i jakoś się przeżyje.Od Głębokiego do makro przez Dorohuczę i Piaski jedzie się 30 min. od Głębokiego do Turki 30 min. po co tędy jechać i stać 1,5 godz. w korku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że budowa obwodnicy ułatwi nam wszystkim życie w przyszłości, jednak dzisiejszy ranek = 2 km od kościoła w Turce do Biedronki na Borku w przeciągu 55 minut....Faktycznie "kierowcy jak najmniej odczuli skutki utrudnień"...
Nie wiem co się stało, ale dzisiaj praktycznie w ogóle nie było korka około godziny 7 - oby tak było już codziennie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...