Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walczą z piciem alkoholu. Zarobią znacznie mniej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2017 r. o 21:35 Powrót do artykułu
Pora na PiSiewiczów. Urząd Wojewódzki, PGE, BGK, itd. i wszyscy biorą dużo więcej niż członkowie komisji alkoholowej, Pruszkowski z pensją 40 tyś/m-c to najlepszy przykład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roczny fundusz wynagradzania członków rzeczonej komisji było o 25% wyższy od pieniędzy przeznaczonych na ochronę klimatu i powietrza. Nie tylko w Lublinie bez alkoholu można żyć do końca świata i dzień dłużej. Bez wody można przeżyć około 3 dni. Bez powietrza około 3 minut. Na 26 dni przed końcem roku mamy w naszym mieście przekroczone o 11 dni roczne dobowe normy poziomu pyłów zawieszonych PM10. Na zdrowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni miejscy także powinni pracować dla idei i mieć zakaz pracy w spółkach miejskich. A co do samej komisji, ciekawe co o tym sądzi piSSowski radny kulson z Puław co w weekend zwiedzał rowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiełbasa wyborcza Pituchy i jego funfli z klubu Populizm i Slogany. Tu odbiorą 100, żeby tam wziąć 10 000, patrz Misiewicze z lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę, bogu ojcu i synowi. do***cie sąsiadowi! dla siebie o nic nie wnoszę, tylko mu dosrajcie, proszę! kto ja jestem? polak mały! mały, zawistny i podły! jaki znak mój? krwawe gały! oto wznoszę swoje modły do boga, maryi i syna! zniszczcie tego s***syna! mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał aids-a i raka, oto modlitwa polaka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lemingi powinni zobaczyć jak Misiewicze wyciągnęli panstwowe spółki z długów. I pogratulujmy tuskstolcom, że udało im się zniszczyć opinię o Stadninie w Janowie. Niestety z całym państwem nie udało im się, chociaż usilnie tego chcieli. Nigdy więcej szkodników z PO. Co do walki z piciem alkoholu. To mam takie pytanie. Ile punktów sprsedaży alkoholu straciło licencję? Żaden?! To dlaczego widzę gówniarzernię z piwem w ręku? Zacznie ta komisja pracować, to może żądać uczciwej zaplaty. A tak... to za co biorą kasę? Za nic nie robienie? Tak to POsłowie zarabiali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szef ww komisji Piotr Dreher zaistniał wlasnie wczoraj na stanowisku dyrektora Szp.Neuropsychiatrycznego takze "nie zarobi mniej ":)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie niepotrzebna komisja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kumam ze nie pałasz miłością do peo ale skad takie info o sp i stadninach? Trolek na uslugach? Chocby stadnina to chyba przez misiewiczow rozjechana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczycie, że za pół roku czy rok Pitucha i PiS zwołają nadzwyczajną sesję w sprawie skandalicznie niskich zarobków członków komisji alkoholowej. Będą narzekania na Żuka, że żałuje pieniędzy na ważne sprawy, że niskie zarobki, że nikt nie chce w komisji pracować, etc etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Szef ww komisji Piotr Dreher zaistniał wlasnie wczoraj na stanowisku dyrektora Szp.Neuropsychiatrycznego takze "nie zarobi mniej ":)
 Dreher to doktor nauk medycznych.  Ma przynajmniej wykształcenie medyczne, w przeciwieństwie do pisowskich sprzedawców kebabów czy fryzjerek z rad nadzorczych spółek zbrojeniowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten Pitucha z Chelma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna fasadowa komisja, czyli jak stworzyć problem, by z niego czerpać korzyści. PO i PIS, to jedna zgraja. Ktoś widział sukcesy tego gremium?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...