Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A po co ten cały korowód????? Całe miasto tonie w syfie! Gdzie są służby odpowiedzialne za sprzątanie dzielnic??? Co robi MPO, Komeko, Zarząd Zieleni, Zarząd dróg i diabli wiedzą co jeszcze na czele z administracjami osiedli. I to wszystko. Miłego wąchania smrodów wiosennych. Nie wspomniałem o okolicach gdzie są targi miejskie. To są dopiero szczyty brudu!! Ja mam jeszcze marnować czas, pieniądze aby pokazać służbom gdzie są śmieci?????? TO TOTALNA BZDURA!!!!!! Oduczcie się tego raz na zawsze. Lepiej zmuście w/w służby do roboty. A po mieście niech się przejdzie Prezydent, Starosta, Marszałek i diabli wiedzą kto jeszcze wraz z całym swoim orszakiem. POTĘPIAM TAKIE AKCJE!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
józek napisał:
A po co ten cały korowód????? Całe miasto tonie w syfie! Gdzie są służby odpowiedzialne za sprzątanie dzielnic??? Co robi MPO, Komeko, Zarząd Zieleni, Zarząd dróg i diabli wiedzą co jeszcze na czele z administracjami osiedli. I to wszystko. Miłego wąchania smrodów wiosennych. Nie wspomniałem o okolicach gdzie są targi miejskie. To są dopiero szczyty brudu!! Ja mam jeszcze marnować czas, pieniądze aby pokazać służbom gdzie są śmieci?????? TO TOTALNA BZDURA!!!!!! Oduczcie się tego raz na zawsze. Lepiej zmuście w/w służby do roboty. A po mieście niech się przejdzie Prezydent, Starosta, Marszałek i diabli wiedzą kto jeszcze wraz z całym swoim orszakiem. POTĘPIAM TAKIE AKCJE!!!!!!!!!!!
Obowiazkiem sluzb sprztajacych jest sprztanie a nie patrolowanie zakamarków Lublina w poszukiwaniu śmieci. Czy myślisz ze dajmy na to MPO wyśle ekipę "w ciemno" w każdy zakątek miasta żeby sprawdzila czy kotos tam przypadkiem nie wywalił telewizora?? Akcja jak najbardziej słuszna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta akcja to ściema! Ja wysłałem do urzędu zdjęcie Palikota i... nie sprzątnęli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Żuk zanim zacznie straszyć wykonaniem zastępczym niech zapyta swoich prawników na czym to polega. O prawie ma takie samo mgliste pojęcie jak o zarządzaniu miastem. Najwyższa pora odkleić pupę Pana Radzikowskiego i jego urzędników od krzeseł i przejrzeć co robią firmy biorące duże pieniądze za utrzymanie porządków w mieście, koszenie trawy i odśnieżanie. Najlepszym dowodem na brak kompetencji pracowników WGK jest brak znajomości miasta i swoich rejonów odpowiedzialności. Najlepiej idzie podpisywanie faktur bez sprawdzenia wykonania robót i ich obmiaru. Firmy koszą trawę na areale większym niż rzeczywisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co będą robić w tym czasie bohaterscy strażnicy miejscy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To coś niesłychanego aby Lublin - Lider Polskiej Ekologii, który ma najlepszy plan gospodarki odpadami oparty o chyba najlepszą w świecie ustawę o odpadach, Lublin, który ma nalepszy regulamin czystości na postawie wzorowej w Europie ustawy śmieciowej - musiał już 114 razy usuwać dzikie wysypiska w tym roku, tak jakby Lublin był w strefie III Świata - a nie miastem europejskim... Jeśli tak dzieję się u Lidera Polskiej Ekologii - to nic dziwnego, że wkrótce zapłacimy za ten bałagan wszyscy.. . - klik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć, że dyrektor ochrony środowiska jeździł w maju 2010 r. do Szwecji aby uczyć Szwedów "lubelskiego porządku" klik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
thunder93 napisał:
Obowiazkiem sluzb sprztajacych jest sprztanie a nie patrolowanie zakamarków Lublina w poszukiwaniu śmieci. Czy myślisz ze dajmy na to MPO wyśle ekipę "w ciemno" w każdy zakątek miasta żeby sprawdzila czy kotos tam przypadkiem nie wywalił telewizora?? Akcja jak najbardziej słuszna.
To prawda,że obowiązkiem służb sprzątających jest sprzątanie - a w Lublinie wcale nie trzeba patrolować zakamarków, żeby znaleźć miejsca do sprzątania - wystarczy pospacerować po Krakowskim Przedmieściu, zwłaszcza w soboty - a polecam także ul. Narutowicza na odcinku od Wróblewskiego do Kapucyńskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hala napisał:
To prawda,że obowiązkiem służb sprzątających jest sprzątanie - a w Lublinie wcale nie trzeba patrolować zakamarków, żeby znaleźć miejsca do sprzątania - wystarczy pospacerować po Krakowskim Przedmieściu, zwłaszcza w soboty - a polecam także ul. Narutowicza na odcinku od Wróblewskiego do Kapucyńskiej.
a to swoją drogą też prawda niemniej, ludzie muszą sobie zdać sprawę, że im mniej my sami będziemy smiecić, tym mniej z naszych podatków pójdzie na służby sprzątające
Ostatnio edytowany 29 marca 2011 r. o 21:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zadam pytanie-gdzie własnym sumptem mogę wywieżć nadmiar smieci po remoncie ? Konkretnie. Nie mam zamiaru płacić 520 zł za kontener w MPO lub Komeko..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin tonie w śmieciach, okoliczne lasy toną w śmieciach, nieużytki wokoło Lublina toną w śmieciach a LUBLIN się stara o Europejską Stolicę Kultury. A służby porządkowe czekają na telefony - tak zwane gotowce - i wyruszają całą ekipą karać - bo nie mogą się przepracowywać. Dla przykładu weźmy drogę przez las w miejscowości Kawka. Lasy Dąbrowa, lasy Kozłowieckie. A może tak jak poprzednicy pisali, niech urzędnicy się przejadą okolicznymi drogami i popatrzą a jeśli coś widzą to niech nie udają ślepych. Wiemy, ze za tym idą pieniądze ale dbanie o czystość tez kosztuje. Wywożenie śmieci przez prywatne gospodarstwa do lasu w lubelskim jest nagminne. Wypowiedzmy wojnę brudasom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...