Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Waldemar Pawlak i Magda Welc na opłatku PSL (wideo)

Utworzony przez ala, 31 stycznia 2011 r. o 12:39 Powrót do artykułu
Wierzę, że pan Hetman odświeży trochę ten pierwszy rządek... Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Hetman mógłby się wziąć za odświeżenie, ale w lubelskiej kulturze: Teatrze Muzycznym i Filharmonii, bo tacy dyrektorzy zarządzają tymi instytucjami,że wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://politykier.pl/gid,13085344,img,13085439,galeria.html?ticaid=6bb2d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://politykier.pl/gid,13085344,img,13085439,galeria.html?ticaid=6bb2d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityczne Bydło wyciąga łapy po młodą dziewczynkę? Trzymajcie się z dala od tego dziecka!. Nic dobrego dla nie nie zrobiliście a teraz chcecie zrobić ale tylko złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten polityczny opłatek to awansem za grudzień 2011 czy może w/g obrządku prawosławnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten grubas-pop to chyba siedzi na trzech krzesłach specjalnie wzmocnionych.A ciekawe ile kasy wziął Józiek Ż.za swoją obecność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mala welz jest spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na oplatku śpiewały jeszcze inne dzieci. Mnie bardziej się podobały. Magda to smutna dziewczynka. Wiele osób mówli ze te dzieci śpiewały dużo lepiej i uśmiechały się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na http://www.itvl.pl/news/oplatek-ludowy możesz obejrzeć co opowiadali Ci wszyscy ważni panowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja, mi też podobały się te dzieci które śpiewały przed Magdą Welc, miały lepszy repertuar, ładniej śpiewały i lepiej się prezentowały, zdaje mi się że to było rodzeństwo. Magda jest trochę przereklamowana i taka troszkę bucowata, musi jeszcze duuużo, dużooo ćwiczyć żeby być "perełką lubelszczyzny" pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wklejcie jak najwięcej zdjęć, nie byłam na opłatku ale chciałabym jak najwięcej zobaczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
racja, mi też podobały się te dzieci które śpiewały przed Magdą Welc, miały lepszy repertuar, ładniej śpiewały i lepiej się prezentowały, zdaje mi się że to było rodzeństwo. Magda jest trochę przereklamowana i taka troszkę bucowata, musi jeszcze duuużo, dużooo ćwiczyć żeby być "perełką lubelszczyzny" pozdrawiam
MAGDA, TO NIE ŻADNA PEREŁKA, TO PRAWDZIWA PERŁA I TO CAŁEJ POLSKI, A ZA JAKIŚ CZAS NIE TYLKO POLSKI. Ona już dziś ma kilka milionów fanów od Bałtyku po Tatry i dziesiątki tysięcy od Chicago po Sydney. Internet nie zna granic. Nie widzieliśmy tych "ładnie śpiewających dzieci"- karierę Magdy uważnie obserwujemy z odległości setek kilometrów- ale możemy się założyć o co tylko chcesz, że przemawia przez ciebie zazdrość, tak jak zresztą przez większość małych (duchem i intelektem) ludzi namiętnie krytykujących Magdę przy każdej okazji. Magda jest bucowata?! Ty jesteś chyba chora kobieto! Magda była poważna ale również przepiękna "Kolęda dla Nieobecnych" taka jest. Magda zaśpiewała ją jak zwykle cudownie. Jej głos jest absolutnie bezkonkurencyjny. I nie tobie oceniać ile Magda ma ćwiczyć, w tej kwestii Magda słucha autorytetów takich jak Jerzy Maksymiuk czy Michał Bajor, którzy są nią zachwyceni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swojak napisał:
Na oplatku śpiewały jeszcze inne dzieci. Mnie bardziej się podobały. Magda to smutna dziewczynka. Wiele osób mówli ze te dzieci śpiewały dużo lepiej i uśmiechały się
"Wiele osób mówiło..." itepe itede. Ludzie nie kompromitujcie się! Wy nie dorastacie poziomem ani do samej Magdy ani do repertuaru, który ona wykonuje. Nasi przyjaciele tak w Polsce jak i we Francji nie mają wątpliwości, że przed Magdą wielka kariera a jej głos jest rewelacyjny, a wy tu wyjeżdżacie z jakimiś dziećmi o których nikt nie słyszał i pewnie nigdy nie usłyszy. Ludzie trochę skromności i pokory, na Boga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STETTINJŁM napisał:
MAGDA, TO NIE ŻADNA PEREŁKA, TO PRAWDZIWA PERŁA I TO CAŁEJ POLSKI, A ZA JAKIŚ CZAS NIE TYLKO POLSKI. Ona już dziś ma kilka milionów fanów od Bałtyku po Tatry i dziesiątki tysięcy od Chicago po Sydney. Internet nie zna granic. Nie widzieliśmy tych "ładnie śpiewających dzieci"- karierę Magdy uważnie obserwujemy z odległości setek kilometrów- ale możemy się założyć o co tylko chcesz, że przemawia przez ciebie zazdrość, tak jak zresztą przez większość małych (duchem i intelektem) ludzi namiętnie krytykujących Magdę przy każdej okazji. Magda jest bucowata?! Ty jesteś chyba chora kobieto! Magda była poważna ale również przepiękna "Kolęda dla Nieobecnych" taka jest. Magda zaśpiewała ją jak zwykle cudownie. Jej głos jest absolutnie bezkonkurencyjny. I nie tobie oceniać ile Magda ma ćwiczyć, w tej kwestii Magda słucha autorytetów takich jak Jerzy Maksymiuk czy Michał Bajor, którzy są nią zachwyceni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dzieci były 100 razy lepsze, a do tego mają osiągnięcia na wielu zagranicznych festiwalach, a z tego co wiem Magda na wojewódzkim się nie dostała, więc skończcie proszę mówić, że ona jest perłą Lubelszczyzny, bo tak nie jest. A do tego te dzieci występowały wiele razy w telewizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.itvl.pl/news/artystyczny-oplatek-psl pofatygowałam się i wklejam link gdzie można porównać umiejętności wokalne Magdy i pozostałych wykonawców, wizerunek itp. oceńcie sami. to moje zdanie ale oni biją na głowę Magdę, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
msm napisał:
Te dzieci były 100 razy lepsze, a do tego mają osiągnięcia na wielu zagranicznych festiwalach, a z tego co wiem Magda na wojewódzkim się nie dostała, więc skończcie proszę mówić, że ona jest perłą Lubelszczyzny, bo tak nie jest. A do tego te dzieci występowały wiele razy w telewizji.
Ręce i nogi opadają jak się czyta te wasze pożal się Boże komentarze!!! Coś tam chcecie na siłę udowodnić, ale jesteście w tej swojej argumentacji po prostu żałośni! Uważnie obejrzeliśmy przed chwilą wszystkie wasze filmy z imprezy opłatkowej. I co?! I nic! PUSTY ŚMIECH NAS PO PROSTU OGARNIA!!! PO RAZ SETNY PRZEKONALIŚMY SIĘ, ŻE MAGDA WELC TO ABSOLUTNIE PIERWSZA LIGA!!! JAK SIĘ JEJ SŁUCHA TO CIARY PRZECHODZĄ PO PLECACH A DO OCZU CISNĄ SIĘ ŁZY!!! NATOMIAST TE WSZYSTKIE WASZE ZESPOŁY I WOKALIŚCI ŚPIEWAJĄ LEPIEJ LUB GORZEJ ALE TO TYLKO LIGA OKĘGOWA!!! I TYLE!!! I POWTÓRZYMY JESZCZE RAZ, LUDZIE, NIE KOMPROMITUJCIE SIĘ! JEŻELI NIE POTRAFICIE ZROZUMIEĆ JAK CENNY DIAMENT POSIADACIE (JESZCZE POSIADACIE!), TO BYĆ MOŻE NIE JESTEŚCIE JEGO GODNI. TYLKO OŚMIESZACIE LUBELSZCZYZNĘ W OCZACH CAŁEJ POLSKI! MAMY JEDNAK NADZIEJĘ, ŻE SĄ W WASZYM REGIONIE TAKŻE LUDZIE MĄDRZY I ROZSĄDNI I TYCH WŁAŚNIE POZDRAWIAMY Z DALEKIEGO POMORZA ZACHODNIEGO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
http://www.itvl.pl/news/artystyczny-oplatek-psl pofatygowałam się i wklejam link gdzie można porównać umiejętności wokalne Magdy i pozostałych wykonawców, wizerunek itp. oceńcie sami. to moje zdanie ale oni biją na głowę Magdę, pozdrawiam
WSTYD I ŻENADA! Tym większy wstyd, że piszą to ludzie z Lubelszczyzny, regionu, który tyle Magdzie zawdzięcza! To dzięki Niej dziesiątki tysięcy ludzi w Polsce i na całym świecie zaczęło wpisywać w wyszukiwarki swych komputerów nazwy miejscowości z waszego regionu, aby zobaczyć skąd pochodzi ta genialna dziewczynka? WSTYD MIESZKAŃCY LUBELSZCZYZNY!!! JAK TO O WAS ŚWIADCZY, ODPOWIEDZCIE SOBIE SAMI! Mamy jednak nadzieję, że są w waszym regionie również ludzie mądrzy i rozsądni i tych właśnie gorąco pozdrawiamy z dalekiego Pomorza Zachodniego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenujące jest to, że ludzie którzy nie mając nic wspólnego z muzyką wypowiadają się na ten temat. Te dzieci są o niebo lepsze od tej smutnej dziewczynki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...