Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walka o ESK 2016: Wszyscy równi, ale Wrocław równiejszy?

Utworzony przez ZamienNIK, 20 czerwca 2011 r. o 06:21 Powrót do artykułu
Wpisz w Google "układ wrocławski", a zobaczysz, iż ma tę lbrzymią przewagę nad "układem lubelskim", że został zdefiniowany, skatalogowany i dokładnie opisany. Na układy nie ma rady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, że idąc z duchem konkursu ESK te sto baniek powinno zdyskwalifikować Wrocław. Ciekawe czy faktycznie tak się stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczę, że to prowincjonalne wchodnie miasto nie zostanie ESK 2016. To byłaby po prostu kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He, he... witamy Gościa z Wrocławia...z Gdańska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Liczę, że to prowincjonalne wchodnie miasto nie zostanie ESK 2016. To byłaby po prostu kpina.
Człowieku kpina ro twoja wypowiedż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani z jednego wymienionego miejsca, ani z drugiego. Tylko gdy czytam wypowiedzi klasy rządzącej tym województwem - jego reprezentacji to wiem jedno. Ta miescina ma tyle kultury, ze kpina bylaby jej wygrana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy kolejnego wysiedlonego gościa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZamienNIK napisał:
Wpisz w Google "układ wrocławski", a zobaczysz, iż ma tę lbrzymią przewagę nad "układem lubelskim", że został zdefiniowany, skatalogowany i dokładnie opisany.Na układy nie ma rady? [/quote] [quote]Wpisz w Google "układ wrocławski", a zobaczysz, iż ma tę lbrzymią przewagę nad "układem lubelskim", że został zdefiniowany, skatalogowany i dokładnie opisany.
Wyguglałem sobie tę frazę i w wynikach otrzymałem wyłącznie odnośniki do wątpliwych merytorycznie źródeł pokroju naszego dziennika czy portalu niezalezna.pl będących tubą propagandową pisu. A co do konkursu: spokojnie to nie prezydent Wrocławia ani żaden minister zadecyduje które miasto zostanie wybrane ESK2016. Jeśli okaże się, że wygra inne miasto to znając mentalność pisowców będą argumentować, że to przez "układ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardszo dobrze ja jako Lublinianin kibicuję naszym konkurentom. skoro Lublin do ESK pretenduje przez "kulturę alternatywną", promocje tekturzanych zboczeńców i ćpunków, lewaków, i komuchów, skoro twarzami (a raczej zakazanymi ryjami) lubelskiej ESK maja byc takie indywidua jak klan pietrasiewiczów oraz Tow. Wołodia Wysocki to ja życzę mojemu miastu porażkę. Lublin to dumne miasto więc ćpuny, pedryle i inne zboczeńce niech se jadą do Amsterdamu i tam sie zaćpają i zahivią te zbole na śmierć LUBLIN MIASTO BEZ DEWIACJI; POLSKA TYLKO DLA POLAKÓW http://www.fajnafota.pl/images/miasto.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miasto bez dewiacji http://www.fajnafota.pl/images/miasto.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to naucz nas kultury....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcami. Widać, że ów frustrat nie ma zielonego pojęcia o idei konkursu ESK, i o tym jakie miasta w jego historii zostały nagradzane tytułem. Lublin ma rzeczywisty potencjał kultury, trzeba go tylko wydobywać i eksponować bardziej efektYwnie, aczkolwiek wiele jest do poprawy. Moim zdaniem werdykt rozstrzygnie się pomiędzy Lublinem, a Gdańskiem. I oczywiście mocno trzymam kciuki za nasz Kozi Gród. ForZa Lublin ESK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrocław dostał sto baniek na otarcie łez, a więc wygra Lublin :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ani z jednego wymienionego miejsca, ani z drugiego. Tylko gdy czytam wypowiedzi klasy rządzącej tym województwem - jego reprezentacji to wiem jedno. Ta miescina ma tyle kultury, ze kpina bylaby jej wygrana.
Ale "ta mieścina" ma jeden atut,który jedynie może Łódź miała. Otóż członkowie komisji nie lubili wieprzowiny tylko bajgle,cebularze i karpia po żydowsku -a w Lublinie ci tego pod dostatkiem. Nawet aktyw wolontariatu obsługujący to przedsięwzięcie działał pod przykrywką jarmuł y. Sukces gwarantowany i na nic twoje utyskiwania bo nie obraz tu się liczy ale ramy jakie go okalają ,a te były i w odpowiednim kolorze i nawet o czosnkowo-cebulowym zapachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszny przekręt z tym Wrocławiem, ale cóż! Pozostaje podpisać petycję http://www.petycjeonline.com/list_do_ministra_bogdana_zdrojewskiego i wierzyć, że Lublin wygra, a przynajmniej że Wrocław nie zyska przewagi tym nieczystym zagraniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak mieli byśmy zobaczyć tę kulturę zza wszędzie zaparkowanych samochodów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś napisał:
A jak mieli byśmy zobaczyć tę kulturę zza wszędzie zaparkowanych samochodów???
tak samo jak w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu czy Katowicach, bo Polska w tym względzie jest taka sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieładnie Wrocław!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Liczę, że to prowincjonalne wchodnie miasto nie zostanie ESK 2016. To byłaby po prostu kpina.
A ja byłem ostatnio w dolnośląskim w sanatorium. Dla mnie to "Dziki Zachód" i niemili mieszkańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie życie!Wypijcie po kieliszku,zagryźcie ogórkiem lub kawałkiem słoniny i pomyślcie że kiedyś były aspiracje,nadzieje i entuzjazm.Pozostał jak zawsze -CHOCHOLI TANIEC.Ale czy rozgoryczenie?-raczej nie!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...