Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co jeśli ktoś jeździ danym samochodem a w dowodzie rejestracyjnym widnieją inne dane... Samochód na mnie nie stoi, jednak codziennie nim jeżdżę... Odp: Nie skorzystam z darmowej przejażdżki autobusem. Głupota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Wrocław ... a gdzie Lublin - "graj dołek" ? Myśleniem za Wrockiem ... tak jakieś 15 lat wg mnie...niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bieda, a jak samochód ma dwóch właścicieli to co dowód przecinamy na pół??? czy te dwie osoby muszą jechać razem??? bezsensowne.... a jak ktoś z członków rodziny bedzie musiał gdzieś pojechać to dowód osobisty musi zostać w domu lub aucie i co wtedy nici z darmowego przejazdu.... BEZSENS TOTALNY!!!!!!!!!!!!!! to już lepiej niech sobie taką akcję w d....e wsadzą!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z głupszych artykułów jakie czytałem. Można zrobić i cały tydzień jeżdżenia "za darmo" tylko jaki to ma sens?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli osoby które nie mają samochodu (bo ich nie stać, lub tez dzieci) mają w sobotę kasować bilety??? a szczęśliwi posiadacze aut będą podróżować MPK na koszt frajerów, którzy na co dzień oraz w TĘ wspaniałą sobotę utzrymują MPK???????????? W S T Y D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załamałam się. Dowód rejestracyjny jako bilet? -Porażka. Jeden samochód na rodzinę, dowód zostaje w domu, więc za bilet zapłacić i tak muszę? A ludzie, którzy jeżdżą tylko i wyłącznie za pomocą komunikacji miejskiej i nie mają auta? -Ten jeden dzień "niby wolny od opłat" też im nie przysługuje? Przykre. Ktoś, kto to organizował bardzo postarał się o to, żeby cała akcja była przeprowadzona jak najmniejszym kosztem. Tradycja zachowana, ale ludzie potraktowani wybiórczo. Masakra. A porównanie do Wrocławia... -O czym mowa? U nas trzeba wykorzystać każdego kogo się da...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu Wy się dziwicie? MPK z dziurą w budżecie i długami, więc tylko patrzą, jak tu najwięcej ugrać i mieszkańcom zycie utrudnić. Tak samo jak z bublowatymi parkomatami, które nie wydają reszty i kart też nie przyjmują. Kto to badziewie zatwierdził? Kto specyfikację pisał? I byle mieszkańcom żyło się trudniej. Ot rządy Żukowatego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mógłby lubelski MPK zrobić taki dzień w piątek? Mieli by darmowe badania na temat jaki wpływ ma to na ilość aut na mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle paranoja w tym chorym mieście! Nie dość,że trzeba okazywać dowód rejestracyjny,to jeszcze ma on być właśnie na mnie! A jak ktoś ma auto zarejestrowane na ojca,matkę,żonę,męża,babkę,,... to juz skorzystać nie może! Posrana Polska Z!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje aby przez cały miesjąc dziennik wschodni był za darmo, mało tego dopłacajcie każdemu kto czyta waszą gazetę jak tacy mondrale jestescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bbb napisał:
proponuje aby przez cały miesjąc dziennik wschodni był za darmo, mało tego dopłacajcie każdemu kto czyta waszą gazetę jak tacy mondrale jestescie
Popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
.... a jak ktoś z członków rodziny bedzie musiał gdzieś pojechać to dowód osobisty musi zostać w domu lub aucie i co wtedy nici z darmowego przejazdu.... BEZSENS TOTALNY!!!!!!!!!!!!!! to już lepiej niech sobie taką akcję w d....e wsadzą!!!!
Chyba dowód rejestracyjny, nie osobisty. Sens to ma, bo to jest dzień bez samochodu, a nie dzień bezpłatnej komunikacji miejskiej. Poza tym dowód rejestracyjny powinien umożliwiać bezpłatny przejazd tym osobom, które jadą z osobą, która ma den dowód (max tyle osób, na ile jest zarejestrowany samochód - być może z wyjątkiem autobusów ) ; bezpłatny przejazd powinien przysługiwać co najmniej każdemu, kto ma ten sam adres, co w dowodzie rejestracyjnym (bez względu czy jedzie z właścicielem samochodu, czy nie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a potem się jeden z drugim głupek zastanawia dlaczego kierowca mpk mało zarabia. Ja nie korzystam z komunikacji miejskiej i nie życzę sobie, aby z moich podatków dotowane były zabawy dla pasażerów mpk. jak kto jeździ miejskim to niech płaci za bilet. a jesli prezesa mpk stac na takie prezenty, to mam nadzieję, że płaci z własnej pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy jesteście durni! Darmowy przejazd jest w sobote bo tak wypada Dzień Bez Samochodu. W tamtym roku była taka sama akcja tyle że wtedy na tygodniu. W tym roku jest w sobote i koniec tematu. A jak Wigilia jest w niedziele to też tak przeżywacie? Natomiast co do dowodów to wiele z was nie ma zielonego pojęcia po co to jest. Przede wszystkim jest to dla tych, którzy jeżdzą w samochodzie sami, bez pasażerów (wiele osób pojedynczo w samochodach powoduje najwięcej korków). To jest taka zachęta dla nich żeby czasem skorzystać z KM. W tym roku wypada jak mówiłem w sobote więc zbyt dużego efektu zmniejszającego korki nie będzie ale generalnie taki jest cel takich akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Wrocławia. Dowiedziałem się o wczorajszej akcji zbyt późno, podobnie jak znaczna część Wrocławian, którzy kasowali lub usiłowali kasować bilety. W internecie jest wiele na ten temat. Szkoda, że we Wrocławiu dzień bez komunikacji nie jest dziś, w sobotę. Miałbym pomysł na wycieczkę bez samochodu. Brawo Lublin, że nagłośniono dzisiejszą akcję wcześniej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli sa równi i równiejsci w tym cebulandzie. a jak ktos nie ma samochodu to ma płacic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...