Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Popytajcie (...)
Ostatnio edytowany 12 grudnia 2011 r. o 11:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popytajcie (...)
@ gość- zmień lekarza, bo ten do którego chodzisz to Ciebie okłamuje.
Ostatnio edytowany 12 grudnia 2011 r. o 11:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pamiętam odgłos grzanych w Brześciu silników czołgów, słychać było w Polsce, miałem cykora z lekka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie BOLKA o szczegóły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w stanie wojennym odsniezalem lublin, podjezdrzalem do kraweznika i sypalem na zomowcow bloto posniegowe ,oni kierowali w moja strone lufy karabinow,widzialem to w wstecznym lusterku, TOBYL SIWY DYM ,JELCZ TERZ BYL SIWY.POZ. Z CHICAGO LAJZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zapytajcie BOLKA o szczegóły.
Polecam książkę Pani Danuty; być może nie jest obiektywna, ale "tchnie" szczerością" czego brakuje "bolkom"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może lepiej pokazać teraźniejszą biedę, brak pracy, a jeżeli jest to minimum które pozwala na wegetację a nie na normalne życie, wyzysk, bezdomność, długie oczekiwanie do leczenia się u specjalistów, można nie dożyc itp.. To jest własnie demokracja, która pozwala przeżyć "silnym osobnikom", których celem jest zdeptanie słabszych. Gdzie te spełnione postulaty solidarności, gdzie ten dobrobyt szarych pracowników, wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek napisał:
Polecam książkę Pani Danuty; być może nie jest obiektywna, ale "tchnie" szczerością" czego brakuje "bolkom"
Kto by czytał taki chłam,lepiej już książke kucharską, a ja polecam SB a Lech Wałęsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a może lepiej pokazać teraźniejszą biedę, brak pracy, a jeżeli jest to minimum które pozwala na wegetację a nie na normalne życie, wyzysk, bezdomność, długie oczekiwanie do leczenia się u specjalistów, można nie dożyc itp.. To jest własnie demokracja, która pozwala przeżyć "silnym osobnikom", których celem jest zdeptanie słabszych. Gdzie te spełnione postulaty solidarności, gdzie ten dobrobyt szarych pracowników, wstyd
Teraz Polska to kraj kombinatorow, czyli jak jeden drugiemu sprzeda wala tj biznesmen , tak to sie wszystko kreci, kiedys bylo kup Pan cegle a teraz ... dopisz sobie sam cwaniactwo wszedzie bo tuskoland robi sie coraz wiekszy, a donald obiecal znise abonament i CO NIE SPRZEDAL WAM BUBLA a terz trzeba bedzie bulic i co wy na to mili POLACZKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a może lepiej pokazać teraźniejszą biedę, brak pracy, a jeżeli jest to minimum które pozwala na wegetację a nie na normalne życie, wyzysk, bezdomność, długie oczekiwanie do leczenia się u specjalistów, można nie dożyc itp.. To jest własnie demokracja, która pozwala przeżyć "silnym osobnikom", których celem jest zdeptanie słabszych. Gdzie te spełnione postulaty solidarności, gdzie ten dobrobyt szarych pracowników, wstyd
Kiedyś były kolejki bo nie było towarów,a były pieniądze,obecnie są kolejki do Brata Alberta,robotnicy kiedyś oddawali życie aby zwalczyć kapitalizm,póżniej znowu oddawali życie aby stać w kolejce do zatrudniaka i darmowych jadłodajni obecnie i świat się kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ojciec był w ZOMO w okresie stanu wojennego.Napier***ał pałą chuliganów aż wióry leciały.Teraz ta pała jest chlubą naszej rodziny i wisi na honorowym miejscu.Jak ktoś chcę ją zobaczyć lub chce aby ojciec go pier***ną tą pałą po plerach,jak robił to za starych dobrych czasów i zapewne z wprawy nie wyszedł...to zapraszam do Konstantynowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 87" służyłem w ZOMO B-stok i jak bym wiedział że o taką wolność Solidarność walczyła - żeby nasze dzieci wyjeżdżały za pracą na zachód to wolałbym się wcześniej urodzić i służyć w 81" i Wałęsie osobiście " gum" w******dolić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasach stanu wojennego Lublin jeszcze się rozwijał. Była odlewnia, FSC, cukrownia, fabryka wag itd. Pod tym względem wspomnienia są pozytywne. W tej chwili Lublin ma "wolność" czyli brak pracy, głodowe pensje, brak dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa...Taaaaaa...Trrrraaaaaa... Barcerowicz musi odejsc dodam..!#!?#!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mój ojciec był w ZOMO w okresie stanu wojennego.Napier***ał pałą chuliganów aż wióry leciały.Teraz ta pała jest chlubą naszej rodziny i wisi na honorowym miejscu.Jak ktoś chcę ją zobaczyć lub chce aby ojciec go pier***ną tą pałą po plerach,jak robił to za starych dobrych czasów i zapewne z wprawy nie wyszedł...to zapraszam do Konstantynowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to nowe co przyszło do Polski nazywam dla odmiany białą komuną .Kler odzyskał to co chciał a nawet z nawiązką .Coraz więcej pałaców i możnych tego świata a dla reszty społeczeństwa tak jak za dawnych lat trzy razy :bieda , bieda , bieda . Amen .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni napewno dysponuje archiwum Sztandaru Ludu i tam wszystko jest i napisane i sfotografowane ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Róbcie dalej rekonstrukcje one są fajną parodią i ludzie się świetnie bawią,wartość historyczna -0.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mało to byłych zomowców w kwp lublin pewnie mają jakieś pamiątki foto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POMYSŁ BEZNADZIEJNY! Kogo to interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...