Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak to z włączonymi klaksonami ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie nie czepiam .... ale jak umże przezes MPWIG to na minute zakręcą wode ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się nie czepiaj, tylko uszanuj człowieka- wątpię, aby Tobie ktokolwiek oddał hołd,więc nie nie musisz się czepiać. Ps. umrzeć się piszę przez rz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziwne.Praca to praca.Prezes rzadko bywa bohaterem, więc o co chodzi z tymi hołdami?Solidna przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierć Prezesa MPK to wielka strata dla Lublina więc nie piszcie durnych komentarzy, tylko oddajmy śp. Czesławowi Rydeckiemu należny hołd, bo na to zasługuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje rodzinie zmarłego, ale także uwazam że z oddawaniem hołdów w taki sposób to przesada. Mam tylko nadzieję, że kierowcy autobusów jesli juz musza, to zrobia to z głową i nie stworza w ten sposób niebiezpieczeństwa na drodze. Raz jeszcze wyrazy szczerego wspólczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie będzie stał jego pomnik? Gdzieś obok placu Kaczyńskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy prezes by sobie życzył takiego hołdu . Widać pisuarom tylko take imprezy w głowie . Autobusy będa miały wieksze opóznienie i tyle z hołdu . A moze zwykły tradycyjny pogrzeb wystarczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minuta to chyba niedużo więc po to ta ignorancja u niektórych? O 11 dużego ruchu nie będzie więc świat się nie zawali jak autobusy się zatrzymają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autobusy będa miały wieksze opóznienie i tyle z hołdu
opóźnienie? a jak bileciki ludzie kupują u kierowcy po 2 min to jest dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Minuta to chyba niedużo więc po to ta ignorancja u niektórych? O 11 dużego ruchu nie będzie więc świat się nie zawali jak autobusy się zatrzymają.
Nie nazwalbym tego ignorancja a raczej zdrowym rozsadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że jeśli autobusy zatrzymają się na minutę dla pamięci człowieka który wyciągnął MPK z czarnej d.. to chyba nie jest coś nie do pomyślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że jeśli autobusy zatrzymają się na minutę dla pamięci człowieka który wyciągnął MPK z czarnej d.. to chyba nie jest coś nie do pomyślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beata napisał:
Bardzo dziwne.Praca to praca.Prezes rzadko bywa bohaterem, więc o co chodzi z tymi hołdami?Solidna przesada.
może na przykład o to, że jeśli ktoś chciałby się udać na pogrzeb to niestety trzeba by śmigać aż do Łodzi... Do tego w tym zabieganym świecie czasem warto się zatrzymać, a jak autobusy czy całe miasto staną na minutę to się nic nie stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ja napiszę że jak staną autobusy na minutę świadczy o Śp. Czesiu. Wiem że jakby umarł inny prezes nikt by tak się nie zachował...to chyba samo mówi za siebie jak bardzo wszyscy pracownicy przeżywają śmierć swojego Prezesa.... mojego też....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
santo subito!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...