Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

We wtorek pojedziesz za darmo pojazdami MPK

Utworzony przez Gość, 17 września 2009 r. o 17:43 Powrót do artykułu
wreszcie będzie gdzie zaparkowac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wreszcie będzie gdzie zaparkowac...
Aż się zdziwisz... Już widzę jak wszyscy kierowcy zostawiają samochody pod domem i jadą do pracy czy na zakupy autobusem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na 1 dowód rejestracyjny będzie mogło jechać kilka osób, czy tylko właściciel pojazdu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak może na 1 dowód rejstracyjny jechać MPK za darmo 3 osoby to ja zostawię samochód, ale jak mam sam to w d. mam taką akcję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli samochód jest na męża a ja nim zwykle jeżdżę do pracy? W świetle prawa to nie jest mój samochód, bo nie jestem współwłaścicielką (nie ma tego wpisanego w dowodzie rejestr.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jeżdżę samochodem: MPK: Dom-przystanek 10 minut. Stoję na przystanku - około 3-5 minut. Jazda autobusem z Północnego Czechowa do śródmieścia - najmniej 15 min, ale zwykle po 20 jestem na przystanku. Przystanek - praca 10 minut. Daje to 45 minut jazdy do i 45 minut jazdy z pracy czyli 1,5 godziny na podróż mieszkając w tym samym mieście w którym pracuję. Oczywiście jeśli chce się załatwić zakupy po pracy czas na podróż MPK wydłuża się o dodatkowe 30 - 50 minut. Samochód: Dom - praca 15 minut Praca - dom 15 minut. Jeśli chcę zrobić zakupy to siedzię w samochodzie 10 minut dłużej. Kwestia takiego ustawienia sobie czasu pracy, żeby nie jechać przez miasto o 6:45 i nie wyjeżdżać z pracy o 15:15.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...