Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiadomo jaki sklep zastąpi Almę w Olimpie. Otwarcie w środę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2017 r. o 18:24 Powrót do artykułu
Wspaniale. Pojadę kupować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w sklepie będzie francuski Makaron i niemiecka Makrela? Może by jednak jakiś sklep polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż ten carfur to tera gorszy od biedry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga wolna, proszę bardzo , otwórz -wolno ci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Mam nadzieję, że będzie duży wybór serów i win francuskich. Pozdrowionka dla wszystkich nierobow glosujacych na PIS. Moze w nastepnych wyborach Kaczollini obieca wam po 1500 zl za nic i emeryture dla kazdego od 55 roku zycia. Wtedy kupicie sobie dobry ser o popijecie znakomitym wytrawnym winem. Sie pozyje jak na bogatych przystalo, co nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To następny przykład jak wykańcza się polski biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakue beda pensje pracownikow w tym ekskluzywnym sklepie?najnizsza krajowa?i xzas pracy po 12 godzin dziennie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może wreszcie jakiś sklep premium który się utrzyma. stokrotka w plazie zrezygnowała z bycia czymś więcej, almy z wiadomych względów nie ma, piotr i paweł to słaba opcja. w lublinie zresztą jest miejsce tylko na jeden taki sklep, i szkoda, ze nie jest to sklep w plazie, w samym centrum, tylko na takich peryferiach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie nie polecam nikomu dziś byłem po południu nic nie kupiłem wyszedłem a tu zapikala bramka nie uciekalem nic nie wynioslem a pan szanowny ochroniarz chyba mówi do mnie wzywać policję? Nie dość że człowiek ma dobry humor a ktoś to musi zjebac ODRADZAM WSZYSKIM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...